Zazimování begóniíZazimování begónií Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 05.12. 2021
Dnes má svátek Jitka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Asie

Filipíny- ztracený ráj?

Filipíny- ztracený ráj?
2. 09. 2012 Asie
Když jsem poprvé měla možnost tuto zemi navštívit v roce 2010, nebyla jsem si jista tím, co mám očekávat. Bylo to pro mě tak vzdálené – nejen počtem kilometrů, délkou letu, ale zejména odlišnou místní  …více»

Vyhněte se nepříjemnostem aneb 4 užitečné tipy na dovolenou v Turecku

Vyhněte se nepříjemnostem aneb 4 užitečné tipy na dovolenou v Turecku
21. 08. 2012 Asie
Není země jako země. Na co jsme zvyklí doma nebo v centrální Evropě, nemusí zejména v zemích směrem na východ a jih projít bez povšimnutí. Vytipovali jsme 4 specifika, o kterých byste měli vědět  …více»

Navštivte Japonsko na svátky hanami!

Navštivte Japonsko na svátky hanami!
24. 06. 2012 Asie
Každý rok počátkem jara rozsvítí zahrady a parky po celém Japonsku tisíce a tisíce třešňových květů. Pro Japonce je to velký svátek, který nazývají hanami, což v překladu znamená pozorování květin.  …více»

V závěji květů aneb na svazích sakurové hory

V závěji květů aneb na svazích sakurové hory
13. 06. 2012 Asie
Když se řekne hanami, každý si hned představí drobné Japonce usazené na teplých dekách pod kvetoucími sakurovými stromy v městských parcích. Ovšem japonský národní park Yoshino-Kumano přináší úplně  …více»

Japonsko – nejkrásnější místa pro pozorování sakur

Japonsko – nejkrásnější místa pro pozorování sakur
27. 05. 2012 Asie
Svátky hanami, při kterých se jinak uspěchaní Japonci, shromažďují na dlouhé hodiny pod kvetoucími stromy a pozorují je, jsou dnes proslulé po celém světě. I když nádherné sakury najdeme už i  …více»
 

Do Tokia za sakurovými kvítky

Do Tokia za sakurovými kvítky
18. 05. 2012 Asie
Na aleje bohatě kvetoucích sakurových stromů se do Japonska jezdí každoročně dívat velké množství zahraničních turistů. A cestovatelsky nejoblíbenějším místem je bezpochyby hlavní město Tokio.  …více»

Cestování za asijským jídlem

Cestování za asijským jídlem
8. 01. 2012 Asie
Není to tak dávno, co Češi mohli začít naplno objevovat kouzlo cestování, poznávat moře, hory, řeky, vodopády, divokou přírodu a naproti tomu města s jejich starobylými uličkami, chrámy, kostely,  …více»

Vydejte se s námi do Číny na čajové plantáže

Vydejte se s námi do Číny na čajové plantáže
14. 10. 2011 Asie
Na hřebenu horského masivu nás čekala první delší zastávka. Před námi se tyčil sad zhruba čtyřmetrových čajových stromů s úhlednými velkoplošnými listy. Stáří leckterých z nich mělo dosahovat až pěti  …více»

Japonsko - všechno tady funguje

Japonsko - všechno tady funguje
13. 04. 2011 Asie
Nejenom my, ale celý svět sleduje zkázu, která postihla Japonsko. 11. března zasáhlo severozápad Japonska opakovaně zemětřesení a tím začala velká tragédie této krásné země. Zemětřesení přišlo o síle  …více»

Dnešní Tibet

Dnešní Tibet
7. 01. 2011 Asie
Tibet je území a bývalý státní útvar ve střední Asii. Leží daleko od Evropy, přesto k němu jako obyvatelé České republiky máme z historického hlediska poměrně blízko. Nechybělo totiž mnoho a naše  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !