Kdy se letos slaví Den otců 2024?Kdy se letos slaví Den otců 2024? Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 16.06. 2024
Dnes má svátek Zbyněk
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Denisa Nesvačilová se v Půlnoční zpovědi ukáže jako intrikánská hysterka

2. 05. 2023 | Televizní tipy
Herečka Denisa Nesvačilová se v osmidílné minisérii Půlnoční zpověď objeví ve své životní roli. Stane se z ní mrtvola, ale předtím to dá všem pěkně sežrat. Její Marianna Krausová je zlatokopka, sobecká intrikánka a hysterická pacientka Stely (Markéta Plánková). Nezná míru, stud a všichni jsou pod její úroveň. Není proto tak velkým překvapením, když ji najdou utopenou ve vaně. Zdánlivá nehoda se po bližším zkoumání změní ve vraždu.

Nové příběhy sourozenců Stely (Markéta Plánková) a Alberta (Marek Lambora) přivedou na obrazovku seriál Půlnoční zpověď, pod který se podepsaly Kateřina a Jitka Bártů. Hlavní hrdinkou a hybatelem všeho bude Marianna Krausová v podání Denisy Nesvačilové. Ta hned v úvodu zemře a tím odstartuje sérii nevyjasněných událostí.

Denisa Nesvačilová se v Půlnoční zpovědi ukáže jako intrikánská hysterkaNa scénu se dostane i záhadná taška plná šperků. Ve chvíli, kdy se přijde na to, že smrt Marianny nebyla náhoda, ale vražda, podezřelých má policie víc než dost. Mezi podezřelými se ocitá Mariannin manžel i panovačná tchyně, labilní uklízečka a také tajný milenec. Motiv k vraždě má úplně každý, včetně Stely, u které navíc na posledním sezení Marianna zapomněla kabelku. Kdo tohle celé ustojí a vyvázne živý, mohl by skončit i pohádkově bohatý!

Marianna se provdala do bohaté rodiny a v tu chvíli začal její strmý pád. Alkohol a peníze ji přiměly hrát nemorálně vysokou hru, až ztratila úplně všechno, i život. „Mrtvolu jsem nehrála poprvé, tak jsem na to byla připravená. Není to příjemné, ale když už jste mrtví, je to docela v pohodě. Náročnější bývá to, jak se tou mrtvolou stanete. Je to nepohodlné, nesmíte se hýbat, mrkat. Ty pozice bývají velmi často nepřirozené, strnulé, a tak vás za chvíli bolí záda,“ popisuje Nesvačilová záludnosti natáčení krimi příběhu.

Jejím manželem se v příběhu stane Igor Orozovič, který si díky tomu vyzkoušel velkou škálu emocí. „Igor je fantastický kolega. Měla jsem štěstí, že jsme se hned první den shodli na tom, že raději tu věc bude lepší udělat naplno a méněkrát, i když to obnáší bolest, než abychom něco složitě secvičovali. Byla to velká pomoc a opravdu jsme k sobě byli velmi tvrdí, lítaly tam strašné rány. Dokázala jsem v tu chvíli zapomenout na to, být Denisou, a stát se Mariannou,“ vysvětluje Denisa a vzpomíná na scénu, která jí dala hodně zabrat a zároveň patřila během natáčení k těm nejzajímavějším.

„Mám ráda scénu, kdy za mnou přijde Igor do bytu a já jsem k němu neskonale perverzní. Bije mě, zároveň se se mnou miluje a jsme na sebe hrozně nechutní. Užila jsem si to, protože to byl pro nás herce velký úkol. Bije mě a směju se mu. Ve výsledku to bylo fajn natáčení a myslím, že se to povedlo. Ona tam těch normálních obrazů Marianna opravdu moc neměla.“

Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Denisa Nesvačilová se v Půlnoční zpovědi ukáže jako intrikánská hysterka:

Denisa Nesvačilová se v Půlnoční zpovědi ukáže jako intrikánská hysterka
Denisa Nesvačilová se v Půlnoční zpovědi ukáže jako intrikánská hysterka
Denisa Nesvačilová se v Půlnoční zpovědi ukáže jako intrikánská hysterka
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !