Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.09. 2023
Dnes má svátek Zlata
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Fotr na tripu 13. 9. 2023

13. 09. 2023 | Televizní tipy
Pepa Vrtal se se svým týmem vydal na výlet po Normanských ostrovech, Irsku, Skotsku, Walesu a také staré Anglii. Jel s dcerami Leontýnkou a Josefínkou a nově také posádku rozšířil pes Lumi. Sledujte od konce srpna dobrodružné cestování celé výpravy. Dívejte se 13. září, ve 21.25 na COOLu.

Zakempovat, odkempovat, to vždy trvá dvě hodiny. A tentokrát to bude v opravdu hnusném počasí. Na břehu oceánu se počasí moc vstřícně netváří, navíc pořádkumilovný Pepa se nemůže srovnat s nepořádkem v autě. Nejvíc času prý Pepa tráví hledáním. Pořád něčeho.

Fotr na tripu 13. 9. 2023Jakmile se partička ubytuje, jde se vařit. Vestavba ve voze je vybavená dokonale pro všechny příležitosti.Co bude k večeři? Francouzská tomatová s bazalkou. Pochutnají si holky a stihnou se najíst před deštěm? Slabou útěchou přechodu počasí je duha. Ta je úplně krásná. Filmová. Pozor, když ovce mečí, podle Fotra už pršet nebude.

Jede se na nádraží. Na vlak, kde končí železnice, kterou filmaři využili pro film Harry Potter. A jezdí tam dosud mašina, která si ve filmu zahrála. Ovšem lístky si musíte pořídit tak s dvouletým předstihem. I tady se dají potkat čeští turisté. Michal se přizná, že jezdí podle Fotrových tras. Což jistě potěší.

A už se jede na most. A pravé bradavické nádraží. Podél železnice uvidíte spoustu míst, která zaujala filmaře. Aby také ne. Železniční trať z roku 1901 patří mezi nejkrásnější na světě. Nechte se inspirovat.  Dívejte se.

Stará dobrá Anglie, Normanské ostrovy, Irsko, Skotsko, Wales. Místa plná mytických postav, keltských pověr a přísloví, malých kamenných domečků, které své obyvatele chrání proti nepřízni počasí. To vše v podání neotřelého a protřelého cestovatele Pepy Vrtala a jeho dcer Leontýnky a Josefínky (plus nového člena posádky, psa Lumi) ve zbrusu nové sérii Fotra na tripu! Desetidílná road show odstartuje na Prima COOL už 30. srpna večer. Tak se dívejte!

Dívejte se 13. 9. 2023, ve 21.25 na COOLu.


Zdroj, foto: Prima COOL
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Fotr na tripu 13. 9. 2023:

Fotr na tripu 13. 9. 2023
Fotr na tripu 13. 9. 2023
Fotr na tripu 13. 9. 2023
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !