Léto - čas jahodLéto - čas jahod Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 23.06. 2024
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Fotr na tripu 4. 10. 2023

4. 10. 2023 | Televizní tipy
Pepa Vrtal se se svým týmem vydal na výlet po Normanských ostrovech, Irsku, Skotsku, Walesu a také staré Anglii. Jel s dcerami Leontýnkou a Josefínkou a nově také posádku rozšířil pes Lumi. Sledujte od konce srpna dobrodružné cestování celé výpravy. Dívejte se 4.10. října ve 21.25 na COOLu.

A jsme zpátky ve Skotsku. Navštívíme místo, kde je největší šance vidět delfíny skákavé v přirozeném prostředí. Delfíní vyhlídka stojí opravdu za to. Funguje. Je třeba vychytat správný čas a užít si pohled na mořské savce. Na pobřeží také existuje delfíní centrum, kde se dozvíte mnoho zajímavostí. Třeba to, že delfín niky nespí. A nepoužívá oči, ale sonar.

Fotr na tripu 4. 10. 2023Míst, kde se dají delfíni pozorovat, je ve Skotsku víc. Tak si za nimi zajeďte. Výprava je ve Skotsku déle než měsíc a konečně vidí prvního koupajícího se. Pravda je, že se asi bál zimy, do vody šel v ponožkách. Následují ho vikingské ženy. Na deset sekund. Výprava se koupat nebude, prozkoumávat se budou lodě. Takové, které fungují na veskrze ekologický pohon.

A jede se po cestách Jamese Bonda. Také zjistíme, co si na určitém místě myslel. Silnice Jamese Bonda a oblast, kterou vede, je velmi oblíbená mezi filmaři. Zajímavé je, že ve stejné oblasti, v jiném příběhu, stála Hagridova bouda. V jiném časovém pásmu, zkrátka sci-fi.

Dramatické, romantické, nedostupné a také velmi vstřícné. Takové je Skotsko. Jen dvě věci vám budou vadit: rozbité silnice a počasí. Výprava se ubytuje v mobilním městečku, v domečcích s kolečky. Proč jsou v této oblasti tak oblíbené? To zjistíte už za pár dní. Tak se dívejte…

Stará dobrá Anglie, Normanské ostrovy, Irsko, Skotsko, Wales. Místa plná mytických postav, keltských pověr a přísloví i malých kamenných domečků, které své obyvatele chrání proti nepřízni počasí. To vše v podání neotřelého a protřelého cestovatele Pepy Vrtala a jeho dcer Leontýnky a Josefínky (plus nového člena posádky, psa Lumi) ve zbrusu nové sérii Fotra na tripu! 

Dívejte se 4. 10. ve 21.25 na COOLu.


Zdroj, foto: Prima COOL
Vendula Flassig Vrablová


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Fotr na tripu 4. 10. 2023:

Fotr na tripu 4. 10. 2023
Fotr na tripu 4. 10. 2023
Fotr na tripu 4. 10. 2023
Fotr na tripu 4. 10. 2023
Fotr na tripu 4. 10. 2023
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !