Čas malinČas malin Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Radostná seznámení ve StarDanceRadostná seznámení ve StarDance Školní rok a prázdniny ve školním roce 2024/2025Školní rok a prázdniny ve školním roce 2024/2025
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.07. 2024
Dnes má svátek Magdaléna
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Jak na to, aby si děti prázdniny užily? Přinášíme tipy na letní aktivity od Kroužků

26. 06. 2024 | Výchova
-Komerční sdělení-

Léto je tu a s ním i otázka, jak smysluplně vyplnit volný čas dětí. Společnost Kroužky, která má již 25 let zkušeností s organizací volnočasových aktivit pro děti, přichází s pestrou nabídkou letních příměstských táborů po celé České republice.

Od 1. června 2024 mohou rodiče přihlašovat své děti na některý z příměstských táborů, které jsou určeny dětem od 4 do 15 let a probíhají každý týden po celou dobu letních prázdnin. Nabídka je pestrá a zaručuje, že každé dítě najde svůj ideální tábor, který ho bude bavit a zároveň podpoří jeho rozvoj.

Kroužky vytvářejí ideální prostředí k využití dětských talentů, přičemž kladou důraz na empatický přístup a respekt k jedinečnosti a individualitě každého dítěte. Takové pojetí je klíčové a odráží zásady, na kterých Kroužky stavějí svou činnost.

Tábory jsou po celé republice – od Prahy přes jižní a východní Čechy, Brno, Zlín, Olomouc až po Ostravu. Jedním z velmi oblíbených je „Letem zoo světem“, který se koná v zoologických zahradách v Praze, Zlíně, Českých Budějovicích a Ostravě a který mají děti rády kvůli atraktivnímu i poučnému prostředí. K dalším favoritům patří tábor „Sportuj a bav se s Victory Kids“, který je určen dětem se zájmem o sportovní aktivity a nabízí pestré programy pro podporu pohybu i týmového ducha.

Kroužky.czVelkou popularitu si získal také „příměstský tábor s pokémony“, který se koná na Vyšehradě v Praze. Jak už název napovídá, tento tábor láká děti na dobrodružství inspirovaná oblíbenými postavami z animovaných filmů.

„Každé dítě je jedinečné, má své vlastní zájmy, koníčky a nadání. Tento individuální přístup aplikujeme nejen při tvorbě dětských kroužků, ale i při organizaci příměstských táborů,“ vysvětluje Radka Dobiášová, marketingová manažerka Kroužků. „Naše nabídka táborů je proto nesmírně rozmanitá a zahrnuje aktivity pro všechny typy dětí – od malých sportovců přes tanečnice a milovníky zvířat až po kreativní umělce a budoucí vědce,“ dodává Dobiášová.

Nejoblíbenější tábory letošního roku:


    • Letem zoo světem – tábory v pražské, zlínské, budějovické a ostravské zoo
    • Sportuj a bav se s Victory Kids – sportovní tábory s pestrým programem
    • Příměstské tábory s pokémony – na pražském Vyšehradě mohou děti mimo jiné sbírat kartičky pokémonů


Více informací na www.krouzky.cz

Kroužky.czTento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !