5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy MDŽ nebo Den matek?MDŽ nebo Den matek?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 26.02. 2024
Dnes má svátek Dorota
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Jak poznat, že mé dítě není v dobré psychické kondici?

29. 01. 2024 | Výchova
-Komerční sdělení-

Dlouhou dobu se mělo za to, že deprese a úzkosti u dětí a mladistvých nejsou možné. Dnes však víme, že deprese se objevují již ve velmi nízkém věku člověka. Kolem věku patnácti let trpí depresemi dívky dvakrát častěji, než chlapci, délka těžké deprese je v průměru sedm až devět měsíců a vrací se.

Velmi často neexistuje jednoznačná příčina vzniku, ale jde o souhrn různých faktorů. Odborníci uvádí například dědičnost, vyloučení, šikanu, postižení a závažnou událost (např. rozvod, neštěstí, zneužívání, týrání, smrt blízkého atp.).

Happy SpeedJak depresi poznat?


Nálada nemusí být nutně negativní po celý den. Ke zlepšení může dojít při kontaktu s dalšími lidmi. Depresivní děti si výrazně méně hrají, mají menší chuť sportovat, stěžují si na nudu, sklíčenost nebo smutek. Často se uzavírají v prostředí sociálních sítí, které jim následně brání v normální sociální komunikaci. Deprese je často zastíněná problémy s chováním - chození za školu, nepřátelské, drzé až nesnesitelné chování atd. Tyto děti a mladí lidé jsou také náchylnější k nemocem, trpí bolestmi břicha a hlavy. Dalším faktorem může být také navazování kontaktů s problémovými vrstevníky.

Pokud jste zaznamenali výše uvedené známky chování u vašeho dítěte, nemusí jít samozřejmě o nic vážného, ale zároveň se nebojte vyhledat odborníka nebo vhodný doplněk stravy.

Věděli jste, že…Happy Speed


-    s depresemi a nekvalitním spánkem můžete bojovat i přírodní cestou?
-    receptura doplňku stravy Happy Speed® byla vyvinuta s maximálně možným důrazem na složky přírodního původu, které podporují relaxaci, duševní a fyzickou pohodu a přispívají k udržení pozitivní nálady.

Doplněk stravy Happy Speed® obsahuje řadu látek s prověřeným fyziologickým účinkem, které přispívají k udržení duševního zdraví, v prémiové kvalitě.


 → Jaké látky vám pomůžou cítit se lépe?


   1) extrakt z blizen šafránu Affron®
   2) hořčík extrahovaný z mořské vody Aquamin® Mg
   3) vitamín C získávaný ze sicilských červených pomerančů OXIMMUNE™
   4) jód z mořských řas
   5) vitamíny B komplexu (B1 – B12) biologicky vázané na kvasnicích
   6) L – tryptofan – prekurzor takzvaného „hormonu štěstí a radosti“ serotoninu

Happy Speed


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !