Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 15.05. 2021
Dnes má svátek Žofie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Jak zlepšit váš život s partnerem? Přečtěte si, co radí odborník na vztahy

15. 02. 2019 | Vztahy
-Komerční sdělení-

Nespokojenost v partnerském soužití řešíme my ženy každý den. Stačí ale pochopit, jakými zákony se láska řídí a náš vztah můžeme aktivně změnit k lepšímu.

„Nejdůležitější ve vztahu nejsou chvíle, kdy se držíme za ruce a ve všem si rozumíme, ale kdy si nerozumíme, a přitom se držíme dál,“ říká člověk, který už devátým rokem trpělivě naslouchá a radí všem, kdo prochází těžkým obdobím.

Jmenuje se Petr Casanova a můžete ho znát z webu FirstClass.cz, který založil a na který denně přispívá svými články. Píše i stejnojmenný magazín, kde rozvíjí palčivá témata více do hloubky a pomáhá čtenářům v oblasti osobního rozvoje. Tak, aby nikdo z nich neztrácel naději v lepší budoucnost.

FirstClass.czZkušenosti, které pomáhají


Petr Casanova je autorem už čtyř knižních bestsellerů. K jejich vzniku vedla vlastně nutnost – denně se na něj obrací stovky lidí s prosbou o radu v těžké životní situace. Ročně to představuje přibližně sto tisíc dotazů. Petr Casanova pečlivě sleduje nejčetnější dotazy, které čtenáře trápí, aby na ně mohl odpovědět prostřednictvím knihy.


Tak vzniklo i jeho dílo pojmenované 250 zákonů lásky. V knize se dočtete o pravidlech šťastného soužití v páru. Na osobních příbězích autor podrobně vysvětluje, jak ve vztahu vytvořit spokojené a vyrovnané zázemí pro oba partnery a jejich potomky. Uvnitř najdete upozornění na nejčastější hrozby pro vztah a doporučení, jak je řešit a předcházet jim. Speciální kapitoly se věnují i bolavým tématům žárlivosti nebo pocitu osamění.

Jestli jste někdy přemýšlela nad tím, jak mohou vedle sebe pohodlně žít dvě bytosti, které mají odlišné geny, výchovu a hodnoty, nebo jak vytvořit kompromis vstřícný vůči oběma partnerům, nechte si poradit od Petra Casanovy.

250 zákonů lásky


Netrapte se zbytečně


Cesta k poznání sama sebe není lehká, o to víc oceníme někoho, kdo nám jí pomůže projít a neztratit naději. I když se před námi objeví překážky nebo nás život zavane do těžké situace, je důležité mít v okolí něco nebo někoho, kdo nám pomůže načerpat novou sílu a najít pozitivní směr. Tím může být klidně i psané slovo v podobě motivace pro osobní rozvoj a pravidelné dávky podpory.

Ačkoliv Petra Casanovu jeho práce velmi naplňuje a rád pomáhá, nejvíce se těší na okamžik, kdy už ho lidé nebudou potřebovat, protože si budou umět poradit a nebudou se muset zbytečně trápit.Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !