Léto - čas jahodLéto - čas jahod Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 23.06. 2024
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Klinika Esthé otvírá novou kapitolu

30. 10. 2023 | Krása
-Komerční sdělení-
klinika EsthéKlinika Esthé nedávno oslavila 
své 25. výročí a k této příležitosti si nadělila i rozsáhlou proměnu. Vedení kliniky se na začátku roku ujal plastický chirurg Doc. MUDr. Ondřej Měšťák, Ph.D.
„Rozhodli jsme se, že po čtvrtstoletí existence si klinika zaslouží změny. Já se nyní budu věnovat tomu, co mám nejraději, tedy lékařskému řemeslu a výchově nastávající generace skvělých plastických chirurgů,“ říká zakladatel kliniky Esthé Doc. MUDr. Jan Měšťák, CSc.

Doc. MUDr. Ondřej Měšťák, Ph.D.Součástí proměny kliniky je také rekonstrukce jejích prostor v historickém paláci v centru Prahy a rovněž nová vizuální identita. „Kliniku jsme během dvou měsíců zrekonstruovali a upravili tak, aby byla pro naše klienty příjemnější a aby odpovídala moderním standardům, které od špičkového lékařského pracoviště očekávají,“ říká Ondřej Měšťák. „Změnili jsme také naší celkovou vizuální identitu a spustili nové webové stránky. Nová identita je pro nás opravdu super důležitá. Pracujeme v oblasti estetiky a krásy a chceme tak dělat hezké věci. Výběr firmy, které jsme naší novou vizuální identitu svěřili, jsme tedy brali velmi vážně“, dodává.

Klinika Esthé patří k prvním soukromým klinikám plastické chirurgie, které v České republice po roce 1989 vznikly. „Plastická chirurgie má v Čechách hluboké kořeny. Jedním z průkopníků celého oboru v celosvětovém měřítku byl Dr. František Burian. Ten se zasloužil o to, že jsme byli první zemí na světě, kde byla plastická chirurgie uznána jako samostatný medicínský obor. Klinice se podařilo na jeho odkaz navázat a nabídnout na konci 90. let služby plastické chirurgie širší veřejnosti,“ vysvětluje Jan Měšťák. V současné době klinika udává směr, kterým se obor vyvíjí. „Jezdíme po světě, učíme se od těch nejrenomovanějších odborníků, sledujeme, jaké jsou trendy a hledáme to nejlepší, co může estetická medicína nabídnout,“ dodává Ondřej Měšťák.
klinika Esthé

Novinky se dočkalo i složení stabilního týmu špičkových lékařů, mezi které patří známí MUDr. Karel Urban nebo MUDr. Karel Kment. Nově k nim přibyl také MUDr. Radim Kaňa, renomovaný specialista na operace nosu. „Náš tým budeme nadále rozšiřovat, abychom mohli klientům nabídnout ty nejlepší experty pro každou oblast plastické chirurgie, říká Ondřej Měšťák.

To, že se klinice daří dokazují i čísla. V roce 2022 klinika dosáhla o 15 procent lepších výsledků než v roce 2021 a letos se očekává, že růst bude podobný. Kliniku denně navštíví kolem 100 lidí a od jejího založení zde bylo provedeno již více než 85 000 operací. „Pro nás ale nejsou čísla zásadní. Neženeme se pouze za ziskem. Cílem plastické chirurgie je dělat lidi šťastnější ve svých vlastních tělech a ve svých životech. O tom značka Esthé je. Nejsme továrna na předělané lidi, pomáháme jim cítit se dobře a to jakýmkoliv způsobem. Nemusí vždy nutně jít o operaci, často k tomu stačí pouhá konzultace. To je myslí m na klinice Esthé specifické, to nás definuje od počátku a bude tomu tak i do budoucna,“ uzavírá  Ondřej Měšťák.

Pro příští rok klinika připravuje spuštění nových projektů souvisejících se zdravým životním stylem a také další rozšíření týmu. Součástí aktivit kliniky je také rozsáhlá filantropická činnost, která zahrnuje podporu charitativních organizací a spolupráci s pacientkami, které po prodělaném onkologickém onemocnění potřebují rekonstrukci prsu. Klinika také úzce spolupracuje s klinikou plastické chirurgie 1. LF UK a fakultní nemocnice Bulovka, kde prakticky celý tým kliniky působí a provádí zákroky rekonstrukční chirurgie.
klinika Esthé
Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Klinika Esthé otvírá novou kapitolu:

Klinika Esthé otvírá novou kapitolu
Klinika Esthé otvírá novou kapitolu
Klinika Esthé otvírá novou kapitolu
Klinika Esthé otvírá novou kapitolu
Klinika Esthé otvírá novou kapitolu
Klinika Esthé otvírá novou kapitolu
Klinika Esthé otvírá novou kapitolu
Klinika Esthé otvírá novou kapitolu
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !