Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 26.10. 2021
Dnes má svátek Erik
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Fitness

Tabata - rychlé a účinné cvičení

Tabata - rychlé a účinné cvičení
26. 10. 2021 Fitness
Cvičení, které nazýváme „tabata“ vyžaduje vykonávání pohybu se zvýšenou intenzitou. Tento druh cvičení bývá u lidí velmi oblíbený, jelikož pomocí něj můžete dosáhnout maximálních tréninkových výsledků  …více»

Běhání na podzim? Žádný problém.

Běhání na podzim? Žádný problém.
19. 10. 2021 Fitness
Podzim dokáže být nepříjemně vlezlý, chladný a deštivý. Na druhou stranu však hraje všemi barvami a má nezapomenutelné kouzlo. Je škoda ho prosedět doma u televize, mnohem lepší je vyrazit ven  …více»

Jak sportovat podle věku

Jak sportovat podle věku
13. 10. 2021 Fitness
S věkem se mění nejen schopnosti, ale i potřeby našeho těla. Proto i sport či pohyb, které nás bavily ve dvaceti, často nejsou (a mnohdy ani nemůžou být) stejné i v šedesáti. Jak se tedy obecně  …více»

Posilujeme prací na zahradě

Posilujeme prací na zahradě
1. 09. 2021 Fitness
Každému zahrádkáři jsou vždy odměnou plody jeho snažení, ať už jsou to krásné květiny anebo lahodné ovoce a zelenina. Nesmíme však zapomínat na to, že zahradní aktivity jsou také výborným cvičením  …více»

4 tipy, jak zůstat fit na dovolené

4 tipy, jak zůstat fit na dovolené
3. 08. 2021 Fitness
Ať už se chystáte navštívit rodinu, objevovat nová místa nebo relaxovat na pláži, dovolená je důležitá pro udržení životní pohody Dává nám šanci vypnout, osvobodit se od shonu všedního dne a více se  …více»
 

5 rad pro seniory, jak se udržet v dobré kondici

5 rad pro seniory, jak se udržet v dobré kondici
6. 07. 2021 Fitness
Šedesátka dnes v podstatě není žádný věk a lidé, které označujeme jako seniory, jsou mnohem aktivnější, než tomu bylo v minulosti. Současným trendem pak je, že se chtějí cíleně věnovat pohybu, aby  …více»

Trénujte své tělo i mysl

Trénujte své tělo i mysl
23. 06. 2021 Fitness
Všichni dobře víme, že abychom se dostali do formy, musíme se vytrvale věnovat fyzickému tréninku. Profesionální sportovci navíc často uvádějí, že psychická stránka je pro jejich výkonnost stejně  …více»

Kolo, běh, plavání... Který pohyb nejlépe prospívá kloubům?

Kolo, běh, plavání... Který pohyb nejlépe prospívá kloubům?
22. 06. 2021 Fitness
„Sportem ku zdraví!“ hlásá staré známé heslo. A je to opravdu tak – tělesná aktivita má pro člověka celou řadu přínosů. Lidem, kteří mají potíže s klouby, mohou však radost z pohybu kazit bolesti  …více»

Zasportujte si se psem

Zasportujte si se psem
18. 05. 2021 Fitness
Říká se, sportem ke zdraví a psychické pohodě. Pokud máte doma psího chlupáče, platí to dvojnásob! Se psem totiž nikdy není nuda a protáhnout se můžete snadno společně venku. Stačí se jen obléct  …více»

Mobilita: klíč ke zdraví v každém věku

Mobilita: klíč ke zdraví v každém věku
13. 05. 2021 Fitness
Víte, co mají společného jóga, domácí práce nebo třeba koupel? K vykonávání všech těchto činností je zásadní mobilita. Zjistěte, proč je důležitá a jak si ji udržet i se zvyšujícím se věkem  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Stříbrňáky