Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Zazimování begóniíZazimování begónií Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 29.11. 2021
Dnes má svátek Zina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Ladislav Chudík točí Nemocnici na kraji města

21. 09. 2007 | Televizní tipy
Ladislav Chudík vyhověl prosbě producentů seriálu a vrátil se k velké radosti tvůrců a zajisté i diváků ke své roli primáře Sovy v Nemocnici na kraji města – nové osudy.

V úvodním obraze prvního dílu Nemocnice na kraji města se emeritní primář Sova (Ladislav Chudík) setká v parku domova důchodců s nynější primářkou Alžbětou Čeňkovou (Eliška Balzerová), aby se společně domluvili na zítřejší návštěvě oslav 50. výročí založení nemocnice v Boru. ( Scéna se točila ve středu 19. září ve Vysoké u Příbrami.)

Vzhledem k četným otázkám k osudu role Josefa Vinkláře v nové řadě Nemocnice na kraji města si dovolujeme sdělit, že autorka Lucie Konášová psala roli dr. Cvacha v seriálu na hercovo přání i když už s vědomím, že se pan Vinklář potýká s vážnými zdravotními problémy. Šlo o roli čestnou, nikoliv dramaticky určující, takže úmrtí pana Vinkláře nenaruší dějovou linii seriálu.

Nemocnice na kraji města Nemocnice na kraji města


Jakkoli diváci absenci této postavy v Nemocnici na kraji města nepostřehnou, pro všechny tvůrce tohoto kultovního seriálu je odchod pana Josefa Vinkláře nenahraditelnou ztrátou.

Čtěte také naše další články o Nemocnici na kraji města:
Nemocnice na kraji města - Nové osudy
Nemocnice na kraji města – Nové osudy v knižní podobě
Nemocnice na kraji města se opět točila v Ústřední vojenské nemocnici
Nemocnice na kraji města se vrací na obrazovky

© foto: Rudolf Jung
Zdroj: Česká televize


ZUZI
Chytrá Žena.czTento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !