Z Rodena se stane indián ve stejnojmenné komedii IndiánZ Rodena se stane indián ve stejnojmenné komedii Indián Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 20.05. 2022
Dnes má svátek Zbyšek
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Muzikál pro všechny duchem mladé - starým vstup zakázán!

1. 10. 2009 | Ze společnosti
Slovenský originál, který neexistuje jinde na světě je konečně k vidění i v Čechách! Nenechte si ho ujít! Zjistíte, jestli jste stále ještě mladí :-)

Po velkém úspěchu pražských červnových představení se producenti současného nejúspěšnějšího slovenského muzikálu Príbeh ulice rozhodli vrátit do Prahy a uvést jej na prestižní muzikálové scéně v divadle Hybernia v rámci osmi exkluzivních představení.

Príbeh ulice - muzikálová show nové generace: příběh o přátelství a lásce ve stylu Romea a Julie, moderní současná muzika, dynamické rapové souboje i něžné soulové balady, vtipné dialogy a strhující choreografie v podání skvělých mladých herců, zpěváků a tanečníků.

Muzikál pro všechny duchem mladé - starým vstup zakázán!!!Atraktivná příběh, ve kterém se velmi realisticky vykreslený drsný svět dětí ulice prolíná a střetává s „bezstarostným“ životem zlaté mládeže, příběh o přátelství a lásce ve stylu Romea a Julie, to vše by bylo jistě samo o sobě divácky přitažlivou podívanou. Co ale Príbeh ulice posouvá na žebřícku atraktivity o další pomyslnou příčku výš, je vynikající muzika, která děj provází. Je jí směs v současnosti nejpopulárnějších hudebních stylů, která sahá od hip-hopu, r´n ´b a rapu až k modernímu popovému soundu.

Autorem a producentem hudby k Príbehu ulice je jeden z nejrespektovanějších slovenských rapperů a producentů – Opak, člen legendární skupiny Amo. Ve své tvorbě kromě rappu Opak úspěšně uplatňuje také reggae, r´n´b, funk a další hudební styly, což naplno zúročil právě na Príbehu ulice.

Další samostatnou kapitolou je dynamická choreografie skvělých tanečních čísel o kterou se postarali Milan Kereš a Lil Phil, který v minulosti spolupracoval s takovými hvězdami jako jsou Justin Timberlake či Britney Spears.

Príbeh ulice je unikátní projekt v celosvětovém měřítku (jedná se o teprve druhý hip-hopový muzikál na světě). Na Slovensku zaznamenal obrovský úspěch nejen na stálé scéně bratislavského divadla Aréna, ale také během turné po sportovních halách po celém Slovensku. Do současné doby vidělo muzikál více než 50 000 diváků.

V muzikálu účinkují desítky vynikajících mladých herců a tanečníků. Za všechny jmenujme taneční seskupení Old School Brothers a herecké talenty Mareka Majeského, Milana Ondríka, Kamila Mikulčíka, Alexe Maďara, Milu Minichovou, Mirku Drínovou, Kristinu Turjanovou, Marka Ťapáka, Zuzanu Šebovou, Maja Labudu ml., Dana Heribana, Lukáše Dózu, Gabriela Tótha.

Do konce roku bude Príbeh ulice uveden v Praze v těchto termínech: 10.-12. září a 9.-13. listopadu 2009. Vstupenky jsou exkluzivně v prodeji v síti Ticketportal.cz

Zdroj: Príbeh ulice.cz

Lydias
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !