Léto - čas jahodLéto - čas jahod Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 23.06. 2024
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Novoroční fitness výzva Fitshaker odstartuje 8. ledna

4. 01. 2024 | Fitness
-Komerční sdělení-

Fitshaker

Online platforma pro domácí cvičení Fitshaker chystá oblíbené novoroční cvičení pro ženy. 50denní výzva pro rok 2024, jejímž cílem je získat kladný vztah k pohybu a zdravému životnímu stylu, začne v pondělí 8. ledna 2024. A opět jí budou provázet nejen špičkoví trenéři z Česka i Slovenska, ale i další uznávaní odborníci. Mezi nimi např. známý neuropsycholog Robert Krause.

„Poselstvím nadcházející výzvy je poukázat na jedinečnost každé ženy. Její motto zní: Jsme takové, jaké jsme, každá jedinečná a svým způsobem dokonalá. A my se je v rámci našeho společného programu budeme snažit maximálně podporovat a posilovat, a to nejen fyzicky, ale i mentálně. I proto v našich upoutávkách na výzvu neskrýváme, ale naopak ukazujeme i různé tělesné nedokonalosti žen,“ říká zakladatel projektu Fitshaker Peter Švaral.

50denní výzva

Od pondělí do soboty budou pro účastnice výzvy připravena cvičební videa do 30 minut. Program je poskládán tak, aby se střídala spalovací, posilovací a regenerační cvičení.

Neděle budou věnovány odpočinku a ženy se místo cvičení každý týden dozví také spoustu užitečných informací z oblasti zdravé výživy. Nutriční poradkyně Andrea Mokrejšová jim vysvětlí principy zdravého stravování a vaření s tím, že účastnice jí budou moct klást dotazy přímo v živém webináři. V rámci nového VIP členství bude možné získat navíc jídelníček sestavený na míru od Michala Páleníka a naučit se připravovat nutričně vyvážené pokrmy.50denní výzva

Pořádnou dávku motivace a inspirace dodá uznávaný neuropsycholog PhDr. Robert Krause, PhD., MPH, MBA. Ten ženám prostřednictvím svých vzdělávacích videí prozradí, jaké jsou benefity sportu pro naše myšlení, jak náš mozek ovlivňuje stres a jak být vůči němu odolnější, co všechno nás může brzdit v progresu a jak pracovat s naší myslí a mnoho dalšího.

Výzva začíná v pondělí 8. ledna 2024 a potrvá 50 dní, registrace je možná již nyní na www.novorocnivyzva.cz. Všechna fitness videa budou dostupná v aplikaci i na webu fitshaker.cz. Celý obsah výzvy mají stávající předplatitelé zdarma, neregistrovaným stačí aktivace základního členství za 249 Kč/měsíc. Část výtěžku z registrace účastnic poputuje na pomoc onkologicky nemocné pacientce.

50denní výzva


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Novoroční fitness výzva Fitshaker odstartuje 8. ledna:

Novoroční fitness výzva Fitshaker odstartuje 8. ledna
Novoroční fitness výzva Fitshaker odstartuje 8. ledna
Novoroční fitness výzva Fitshaker odstartuje 8. ledna
Novoroční fitness výzva Fitshaker odstartuje 8. ledna
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !