Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jarní prázdniny 2021 - termínyJarní prázdniny 2021 - termíny
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 26.01. 2021
Dnes má svátek Zora
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Ohnivý kuře - 48. díl - Všechno je jinak

28. 09. 2016 | Knižní tipy
48. díl televizního seriálu Ohnivý kuře nese název „Všechno je jinak“ a sledovat jej můžete 28.9. 2016. U kluků v hospodě probíhají přípravy na chystanou oslavu narozenin Mikeova otce. Ale situace se komplikuje. Otec se nečekaně objevuje v Jánkách a narazí na Mikea. A setkání to není zrovna vřelé. Nejvíce je ze všeho zdrcená matka, které plány na tajnou oslavu nevyšly. Burák se snaží vše uklidnit, ale marně.

Mike ve 48. dílu seriálu Ohnivý kuře s datem 28.9. 2016 nakonec volá svému bratrovi Martinovi, aby matce nekazil oslavu a otce přivezl. Martin se chová nadřazeně, ale když mu Mike prozradí, že dostali nabídku od pivovaru na spolupráci, slíbí, že když je to tak, otce přiveze. A otec teprve pak zjišťuje, že Mike má svou hospodu. Kluci předvádí svou kuchařskou šou a otec se dobře baví.

Ohnivý kuře - 48. díl - Všechno je jinakDo skvělé atmosféry ve 48. dílu seriálu Ohnivý kuře s datem 28.9. 2016  vtrhne Macátko. Vyděšený Burák se rozhodne, že se o něj postará. Sice trochu divným způsobem, ale účinným. Ale Macátko tentokrát přišel z úplně jiného důvodu, než škodit. A Mike se dozví ještě jednu překvapivou zprávu.

Renáta je ve 48. dílu seriálu Ohnivý kuře s datem 28.9. 2016 na nervy, protože nechápe situaci kolem Daniela a nemůže tak nic řídit a kontrolovat. Dokonce vyzvídá i u Trébla.  Trébl pochopí, že Renáta je nebezpečná a varuje Kláru. Ta konfrontaci s Danielem stejně očekává. Ale Daniel všechny zaskočí.

Veruna se ve 48. dílu seriálu Ohnivý kuře s datem 28.9. 2016 vrhla do cukrářské soutěže společně s tetou Dančou. Robert Veruně schválně podstrčí jiné zadání dortu. Ale Veruna si umí poradit v každé situaci.

O seriálu Ohnivý kuře:


Hrají: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Petr Štěpánek, Simona Babčáková, Josef Polášek, David Gránský, Barbora Seidlová, Pavel Batěk, Lenka Krobotová, Leoš Noha, Linda Rybová, Libuše Švormová, Norbert Lichý, Josef Carda, Zdeněk Dušek, Zdeněk Vencl, Ivy Hoangm, Viet Anh Doan  a další. Režie: Jiří Chlumský

Sledujte 48. díl seriálu Ohnivý kuře
vysílaný ve středu 28.9. 2016 od 20:15 na Primě


Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Ohnivý kuře - 48. díl - Všechno je jinak:

Ohnivý kuře - 48. díl - Všechno je jinak
Ohnivý kuře - 48. díl - Všechno je jinak
Ohnivý kuře - 48. díl - Všechno je jinak
Ohnivý kuře - 48. díl - Všechno je jinak
Ohnivý kuře - 48. díl - Všechno je jinak
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !