Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jarní prázdniny 2021 - termínyJarní prázdniny 2021 - termíny
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 26.01. 2021
Dnes má svátek Zora
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Ohnivý kuře II. - 86. díl - Útěk

15. 03. 2018 | Televizní tipy
86. díl druhé řady televizního seriálu Ohnivý kuře nese název „Útěk“ a sledovat jej můžete 15.3. 2018. Mike s Klárou se usmiřují a Mike navrhuje, aby Klára začala navštěvovat terapeuta. Klára to nechce řešit a raději uteče do práce. Veruna ji doporučuje dovolenou a přes Buráka organizuje, aby Mike koupil nějaký zájezd. Mikovi to přijde jako dobrý nápad a skutečně koupí letenky na Seychely.  Proč z toho Klára ale nemá radost? Odletí vůbec?

Svěcenému se nechce makat v kuchyni a hledá způsob, jak se tomu vyhnout. Platit ale drahého šéfkuchaře odmítá. Nejprve pověří vedením kuchyně Jarku. Jarka je z nové funkce nešťastná a ještě týž den ji složí. Svěcený tedy udělá šéfkuchaře z Vládi. Vláďa má spoustu zkušeností a je to dobrý kuchař. Proč se teda zpožďují objednávky? A některé porce se nedají jíst.

Ohnivý kuře II. - 86. díl - ÚtěkKarolína nelibě pozoruje, jak Luky flirtuje s každou ženskou, kterou obsluhuje. Je to tak a Luky si nemůže pomoct. Karolína mu udělá žárlivý výstup, ale Luky to vezme jako vtip. Karolína se Vendule svěří, že možná udělala s Lukym chybu. Když Lukymu dojde, že Karolína se na něj vážně zlobí. Slíbí jí, že se změní. Dokáže to?

Kohout je v depresi, že ho žádná nechce. Aleš s Broňkem se na to už nemůžou dívat a rozhodnou se mu pomoci. Broněk to ale trošičku přežene a o Kohouta náhle bojují zástupy žen. Kohout je zpět v sedle a v mnohem větší ráži. Co si to Broněk vymyslel, že teď chce Kohouta snad každá ženská v Janovkách?

O seriálu Ohnivý kuře:


ČR 2018. Režie: L. Kodad. Hrají: J. Prachař, J. DOlanský, K. Leichtová, L. Polišenská, S. Babčáková, V. CIbulková, J. Hána, S. Rašilov, O. Pavelka, V. Kopta, A. Stanková, R. Novák, B. Jánová, L. Hampl, A. Chocholatá, I. Korolová a další.

Sledujte 86. díl druhé řady seriálu Ohnivý kuře
vysílaný ve čtvrtek 15.3. 2018 od 20:15 na Primě


Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !