Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Zazimování begóniíZazimování begónií Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 29.11. 2021
Dnes má svátek Zina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Pojišťovna štěstí – 3. série začíná

23. 08. 2007 | Televizní tipy

Osou patnácti nových dílů seriálu Pojišťovna štěstí je nadále boj o lásku a touha po blízkosti milované osoby. Jenže tam, kde jsou už životní příběhy rozehrané a každý je jimi jinak zformován, není už tak snadné znovu se zamilovat. Je zatracený rozdíl svěřit se do náruče druhého ve dvaceti, ve čtyřiceti, či dokonce v šedesáti. Ale, když se nevzdáte a risknete to…....zjistíte, že je to stále stejně krásný a hřejivý pocit.


Na prahu nových partnerských příběhů stojí ve třetí sérii seriálu Pojišťovna štěstí zejména dospělí a zralí hrdinové. Dagmar, Karel, Marie, Harry, Franci….Každý zažívá lásku, někdo se šťastným koncem, jiného potká zklamání. Tak to ve světě vrtkavého štěstí prostě chodí. Stále však existují cenné pojistky štěstí jako je přátelství, naděje a touha. A hlavně vědomí, že „štěstí je v nás“.


Pojišťovna štěstí Ústřední hrdinka seriálu Pojišťovna štěstí Dagmar se svěřuje paní Kekulové, že ve vztahu už jí jde o jediné. O upřímnost. Jenže JUDr. Jiří Krása, který ji tolik přitahuje a kterého miluje, je uzavřený a o sobě téměř nemluví. Co přiměje Krásu, aby roztál? Dramatický svazek Dagmar a Krásy projde mnoha hraničními peripetiemi a skutečně nečekanými zvraty. Je příběhem dvou osobností, složitých povah, lidí nejednoduchých osudů, kteří však k sobě chovají hluboký cit. Nečekané těhotenství Dagmar je pro jejich lásku osudovou zkouškou. Druhou významnou příběhovou linií je vztah Karla a Marie. Už o sobě všechno vědí, zdá se jim, že téměř vše mají za sebou, a přesto překvapeně zjistí, že mají ještě velkou touhu zvykat si jeden na druhého a zkusit konečně žít spolu. Nejen vedle sebe. Ale ani tato dvojice, které bychom rádi dopřáli klid, nezůstane ušetřena šokujících událostí.

Pojišťovna štěstí Tomáš s Annou je neskonale šťastný. Také u nich doma se objeví mraky, ale vypadá to, že jejich láska unese všechny nástrahy. Napínavý a bolestný příběh prožívá Andrea, která do úvodu série vstupuje jako dáma velkého světa, ale život ji srazí na kolena. Má však kolem sebe milující rodinu, ta ji na dně nenechá.
Pojišťovnou, rodinou Krausů i Dagmar otřese zpráva o milostném a vzdorujícím vztahu mladičké Karolíny. K muži, který je všem téměř denně na očích, který nemá a snad ani nemůže mít přátele. Dagmar s Tomášem vztah své dcery nesou jako svoji osobní prohru, snad i jako následek jejich rozchodu. Ale tak to není. To, co se Karolíně přihodí, je jen jedna z méně radostných podob lásky.

Silný příběh, humor, překvapivé zvraty, emoce, pozitivní ladění. Seriál je život a život je seriál. Hrdinou se stává každý, kdo se pere s osudem. Ten bývá někdy nemilosrdný. Ale láska a štěstí jsou silné léky!

Pojišťovna štěstí

Zajímavosti seriálu Pojišťovna štěstí

TEREZA KOSTKOVÁ – JAK TO, ŽE TEREZA TEN POROD TAK DOBŘE HRAJE?


Tereza připravila štábu horké chvilky. Natáčení seriálového porodu jejího druhého seriálového dítěte bylo pro jistotu naplánováno o dva týdny dříve, než měla Tereza termín svého „reálného“ porodu. Ale miminko Terezy se příliš nezajímalo natáčecí plán a rozhodlo jinak. Den před natáčením porodu Andrey, porodila Tereza Kostková syna Antonína. A kdo u toho byl? Lékař, sestřičky, manžel, ale narychlo také díky ochotě Terezy a lékařů v pražské porodnici U Apolináře i pan režisér Jiří Adamec, kameraman Jozef Halász a Miroslav Etzler. A tak se Antonín narodil přímo do příběhu Pojišťovny štěstí! Zahrál si Lukáška… a zatím o tom vůbec netuší.


VOJTA KOTEK – PERNÝ DEN MATURANTA

V den, kdy Vojta Kotek maturoval, měl zároveň natáčet dlouho očekávaný příjezd z Anglie. Štáb se na Vojtu těšil a na oslavu jeho významného dne mu v cateringu uvařili báječnou svíčkovou. Jenže tu už Vojta neochutnal. Rovnou od maturity jej totiž produkce místo na plac zavezla do nemocnice, kde podstoupil akutní operaci slepého střeva.

Pojišťovna štěstí

JIŘINA JIRÁSKOVÁ – TOPILA SE!

Scénář Evy Papouškové předepisuje paní Kekulové půvabné komické scény. A také někdy kaskadérské kousky! Paní Kekulová měla v zahradě zakopnout a v sychravém říjnovém dni upadnout do zámeckého jezírka. Bylo hodně studené a teplota venku jen kolem 16 stupňů. Situace předepisovala, že se paní Kekulová, která není zrovna excelentní plavec, propadá do bahnitého dna a volá o pomoc, tak dlouho, dokud pro ni neskočí duchapřítomná Dagmar /Kateřina Brožová/. Noblesní paní Jirásková k obdivu všech odmítla kaskadéra, oblékla si neoprén a statečně zaplula do ledové vody. Tím pravým vysvobozením pro Jiřinu Jiráskovou a Dagmar Brožovou však bylo až režisérovo STOP!

NOVÁ MIMINKA v seriálu Pojišťovna štěstí

Narodí se nám dvě! A jedno děťátko bude za dramatických okolností uneseno.

SVATBY v seriálu Pojišťovna štěstí

Budou dvě. Ta první překvapí. Berou se ti, u nichž už to nikdo moc nečeká.

SMRT v seriálu Pojišťovna štěstí

Umírá ten, který je všemi milován.

NOVÉ PROSTŘEDÍ v seriálu Pojišťovna štěstí

Nový dům Anny. Další prostředí již známe z předchozích dílů – pojišťovna v Brodě, zahradnictví Marie, zámeček Grácie…

Druhou řadu seriálu Pojišťovna štěstí můžete sledovat od 8. října 2007 každé pondělí a středu ve 20:00 na Nově

Zdroj foto: Archiv TV Nova

ZUZI
Chytrá Žena.czTento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Ta první je prostě nejlepší ty další série nic mocSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles