Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Střelec - roční horoskop na rok 2023Střelec - roční horoskop na rok 2023 Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 01.12. 2023
Dnes má svátek Iva
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Policie v akci v týdnu od 13. 2. 2023

13. 02. 2023 | Televizní tipy
Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci. Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv. Jsou však i takové, kdy není jiná možnost než pachatele zatknout a odvézt na služebnu.

Nejlepší případy tohoto týdne:


Nezvaní hosté na soukromé oslavě

Delta 103 je informována dispečinkem, že v nedaleké restauraci probíhá soukromá oslava, kterou podle oznamovatelky, paní Dvořákové, narušují cizinci. Hlídka se okamžitě vydává na místo zjednat pořádek a zkontrolovat situaci. Jakmile hlídka dorazí, zjistí, že je jde o dva cizince. Ti se, asi i kvůli jazykové bariéře, snaží dostat do restaurace, která je uzavřená pro soukromou akci.

Policie v akci v týdnu od 13. 2. 2023Jak vysvětluje policista, ne každý umí alespoň anglicky, takže je domluva složitější. Muži chtějí dovnitř na pivo. A nechápou, že je uvnitř soukromá párty. I proto, že jsou ovlivněni alkoholem, nedokážou pochopit, že dovnitř nemohou. Nakonec odchází, celá věc se uklidní, cizinci byli vykázáni z místa a nedošlo ani k žádnému zranění. Dispečink ale po chvíli hlásí, že muži se na místo vrátili a napadají členy soukromé oslavy.

Hlídka si vyžádá, protože jsou muži agresivní, také druhou, podpůrnou hlídku. V restauraci se muži perou, napadají nejen členy oslavy, ale také personál. Jsou zpacifikováni, přesto je třeba, s ohledem na bolest jednoho z mužů, zavolat záchrannou službu. Jeden z násilníků je po příjezdu záchranářů vyveden ven, aby byl v místnosti prostor. Zranění jsou ošetřeni a převezeni do nemocnice k dalšímu pozorování. A němečtí turisté budou mít jistě co vysvětlovat. Dopustili se minimálně výtržnictví a ublížení na zdraví.

Kdyby cizinci nebyli v podnapilém stavu, nemuselo k ničemu podobnému dojít. Takto byly použity donucovací prostředky. Ovšem je třeba vědět, že návštěva Prahy se cizincům tímto docela protáhne. A oba násilníci budou nejspíš dlouho litovat, že se po první výzvě nevrátili do hotelového pokoje.

Na televizních obrazovkách se 13. 2. 2023 v 16.50 objeví další premiérové díly Policie v akci. Sledujte příběhy plné policejních zásahů i napětí. Každý všední den. Na Primě.


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !