Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024Školní rok a prázdniny ve školním roce 2023/2024 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy MDŽ nebo Den matek?MDŽ nebo Den matek?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 01.03. 2024
Dnes má svátek Bedřich
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Policie v akci v týdnu od 13. 3. 2023

13. 03. 2023 | Televizní tipy
Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci. Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv. Jsou však i takové, kdy není jiná možnost než pachatele zatknout a odvézt na služebnu.

Nejlepší případy tohoto týdne:


Výběrčí výpalného

Delta 107 má noční hlídku. Je dispečinkem odvolána do restaurace, kde došlo ke konfliktu. Má to být na místo, kde hlídka již jednou byla, je evidentní, že pachatel se nejspíš vrátil. Z vysílačky je zřejmé, že hlídek bude na místě víc. Na místo míří také hlídka 112. Při příjezdu na místo je vidět rvačka, která probíhá uvnitř podniku.

Policie v akci v týdnu od 13. 3. 2023Agresivní muž je zpacifikován, přesto v leže na zemi tvrdí, že všechno zapálí. Děti, které byly na místě, jsou odvedeny mimo místo zásahu, muž bude odvezen na služebnu. Všichni, kdo v restauraci pracují, mají sepsat poškozené věci a druhý den dojít na služebnu. Je jim nabídnuta psychologická pomoc, tu ale personál odmítne.

Hlídky muže rozdělí a na služebnu je dovezou jednotlivě. Přesně takový převoz je totiž podle pravidel. Muži, kteří se chovají násilně, si najednou stěžují na brutální zacházení. Jeden pláče, že má pepřový sprej v obličeji.

Je dobré na místě posbírat zbraně, odvézt je jako důkazní materiál, až bude vše dořešeno. Personál je poučen, že nemá zatím uklízet, dorazí další hlídka, která vše zaznamená.
Jazyková bariéra může vypadat i tak, že si jednoho dne přijdete pro výpalné a provozní vám vypálí oči pepřovým sprejem.

Takže se zásah hlídky nakonec může hodit i samotným pachatelům. Na druhou stranu až budou na oddělení vyčísleny škody a navržen trest, možná se pachatelé rozpláčou znovu. a televizních obrazovkách se 13. 3. 2023 v 16.50 objeví další premiérové díly Policie v akci. Sledujte příběhy plné policejních zásahů i napětí. Každý všední den. Na Primě.

Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !