Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Střelec - roční horoskop na rok 2023Střelec - roční horoskop na rok 2023 Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 10.12. 2023
Dnes má svátek Julie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Policie v akci v týdnu od 20. 2. 2023

20. 02. 2023 | Televizní tipy
Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci. Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv. Jsou však i takové, kdy není jiná možnost než pachatele zatknout a odvézt na služebnu.

Nejlepší případy tohoto týdne:


Nezvaný návštěvník na zahradě

Delta 102 má noční službu. Dostane oznámení o pohybu cizí osoby na zahradě. Oznamovatelka je doma zamčená a má strach. Hlídka vyráží na udanou adresu posvítit si na neznámého vetřelce. Oznamovatelka s nožem v ruce jim otevře, je zcela vyděšená. Hlídka se ujišťuje, že v domě nikdo není, a vydává se projít zahradu.

Policie v akci v týdnu od 20. 2. 2023U nádrže s dešťovou vodou zjistí pohyb. Za ní je schovaný muž. Jde o bezdomovce, který buď chtěl něco odcizit, nebo se schovat. Tvrdí, že šel zkratkou domů, chce zůstat za nádrží a pře se s policisty, že nevyjde. Je tedy vytažen z úkrytu a zpacifikován. Policisty chování pachatele nepřekvapilo, protože lidé pod vlivem omamných látek vždy reagují neadekvátně. Muž u sebe nemá doklady, nepamatuje si, jak se jmenuje, a odmítá, že by požil alkohol.

Vzhledem k tomu, že muž nespolupracuje, a ani doklad totožnosti nemá, je potřeba odvézt ho na služebnu a ztotožnit. I když situace se bude nakonec vyvíjet úplně jinak, než jak je stanoven původní plán. Majitelka domu je informována, že na pozemku nikdo není, a měla by mít tedy klidnou noc. Jenže paní vidí muže a tvrdí, že modrá bunda, kterou má muž na sobě, je manželova. Dojde ke sporu. Bundu dostane žena zpět, až dokáže, že ji má její muž například na společných fotografiích. Na místním oddělení tedy bude vše dořešeno.

Pokud takový člověk přeleze plot, jde o přestupek. Pokud je plot vyšší než 1,8 m, může jít o vloupání, kdy je překonána jisticí překážka. Majitelka domu je také ztotožněna pro další jednání s policií. 

Muž si stěžuje na bolest hlavy, a i když viditelně zraněný není, je třeba dovézt ho na urgent. Pak ho dovezou na záchytku a další bude dořešeno, až bude pán střízlivý a méně nebezpečný sobě i svému okolí.

Na televizních obrazovkách se 20. 2. 2023 v 16.50 objeví další premiérové díly Policie v akci. Sledujte příběhy plné policejních zásahů i napětí. Každý všední den. Na Primě.


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !