Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 20.01. 2022
Dnes má svátek Ilona
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Předsevzetí u domácích mazlíčků? S Fitminem žádný problém!

11. 01. 2022 | Zvířátka
-Komerční sdělení-

Začátek nového roku je vždy plný očekávání a předsevzetí. Většinou jde o plány k vylepšení našeho života, jako je třeba cvičit, jíst zdravě, přestat kouřit atd. Z těchto plánů bychom ale neměli vynechávat ani naše mazlíčky. Přeci jen jsme za jejich život zodpovědní, a tak by zajištění co nejkvalitnějšího života mělo být samozřejmostí. Co bychom tedy mohli v péči o naše mazlíčky zlepšit, aby byli vitální, plní elánu, zdraví a v kondici, nám poradí výživová specialistka značky Fitmin Adéla Palacká.

Základem zdravého života je kvalitní strava!


kvalitní strava FitminJak je jistě známo, kvalitní strava je základem dlouhého a spokojeného života nejen nás, ale i našich zvířecích parťáků. Jak ale vybrat to nejlepší pro naše psí či kočičí parťáky?

„Jelikož je portfolio dostupných krmiv poměrně široké, začněte se seznamem těch, které pustíte do užšího výběru. Dívejte se hlavně po krmivech, která obsahují čerstvé maso. Přiblížíte se tak přirozené psí i kočičí stravě. Dále je vhodné hledat krmiva s vysokým obsahem živočišných bílkovin. Ty jsou pro fungování zvířecího organismu nejdůležitější a rozhodně byste z nich neměli slevovat. Naopak obilovin by krmivo pro vašeho miláčka mělo obsahovat co nejméně,“ vysvětluje Adéla Palacká, výživová specialistka značky Fitmin a pokračuje: „Každé zvíře, ať už kočka nebo pes, potřebuje tu nejlepší péči a kvalitní stravu. My ve Fitminu na to myslíme už při výběru surovin, které do krmiv přidáváme. Krmiva obsahují vysoký podíl čerstvého masa, vedle toho zde najdete další živočišné (např. lososový olej, vajíčka) a rostlinné suroviny (např. hrách, brambory, rýže), ovoce, zeleninu a bylinky. Všechny tyto komponenty dopřejí vašemu zvířecímu parťákovi ten nejlepší život.“

Holistická řada krmiv pro kočky a psy Fitmin Purity

krmiva Fitmin

Klíčovou a jedinečnou vlastností krmiv Fitmin Purity je vysoký podíl poctivého kvalitního čerstvého masa. Díky tomu má krmivo nejen vynikající chuť, ale zároveň si uchovává nenahraditelné živiny. Dalšími významnými složkami krmiv Fitmin Purity jsou ovoce, zelenina a blahodárné bylinky, které přispívají ke kvalitnímu a dlouhému životu vašeho mazlíčka. Holistická řada Fitmin Purity pro kočky navíc vyhovuje vysokým nárokům chovatelů i tím, že je tzv. grain free. To znamená, že neobsahuje žádné obiloviny, které mohou být potenciálním zdrojem alergenů. Obiloviny jsou v receptuře nahrazeny hrachem nebo bramborami, kdy například hrách pozitivně snižuje glykemický index krmiva, a tím i riziko obezity zvířete. Pro psy nabízí Fitmin v řadě Purity jak grain free receptury, tak i ty s rýží. Hlavní výhodou řady Fitmin Purity je její ucelený koncept, který pokrývá všechny potřeby vašeho mazlíčka a vy si tak můžete být jisti, že dostává po celý život jen to nejlepší.


                   Prvotřídní psí menu

Fitmin Purity

Receptury krmiv Fitmin Purity pro psy využívají nejrozmanitější suroviny doplňující jejich naprostý základ, který tvoří čerstvé maso. To se přidává přímo do směsi v rámci procesu extruze nikoli pouze jako předsušená surovina (masokostní/kostní moučka). Psi si tak pochutnají na variantách s rybou, zvěřinou, hovězím, jehněčím nebo králičím masem. „Při vývoji receptur jsme se ve Fitminu snažili reagovat na aktuální trendy a obohatili jsme krmiva o superpotraviny. Tedy suroviny s blahodárnými účinky na organismus -například houbu Shitakke. Tato zázračná houba má blahodárný vliv na imunitní systém, navíc je bohatým zdrojem vitamínu D, antioxidantů, železa a selenu,“ říká Adéla Palacká a dále doplňuje: „V krmivech Fitmin Purity pro psy nechybí ani ovoce, zelenina, prebiotika nebo pečlivě vybíraná směs bylin, tzv. Herbs Vitality Complex, která je zaměřena na podporu trávení a detoxikaci celého organismu.“

Potěšte mlsné kočičí jazýčkymlsné kočičí jazýčky


Protože kočka je tvor masožravý a jejím přirozeným zdrojem potravy jsou zejména živočišné suroviny, obsahují krmiva Fitmin Purity pro kočky poctivou porci čerstvého masa, které dodá krmivu chutnost a obohatí jej o potřebné živiny. „V krmivech najdete různé druhy mas – rybí, hovězí, krůtí, kuřecí, zvěřinu, jehněčí či králičí – takže je opravdu z čeho vybírat. A protože co kočka, to jinak mlsný jazýček, nabízí značka 8 různých receptur, které pečlivě kombinují suroviny tak, aby celá řada přispívala k plnohodnotnému a spokojenému životu kočky od kotěte až po kočičího seniora. Kromě masa si vaše kočka pochutná také na ovoci (jablka, kustovnice, černý rybíz, borůvky nebo brusinky) a zelenině. Každá receptura je sestavena tak, aby měla co nejblahodárnější vliv na organismus zvířete,“ vysvětluje Palacká. Receptury jsou stejně jako u psích krmiv obohaceny o tzv. Herbs Vitality Complex, tedy harmonicky vyváženou směs bylin zaměřených na podporu trávení a detoxikaci celého organismu.

Dopřejte svému chlupáčovi dostatek lásky


Ať už jde o mazlení, společné procházky, hraní, sport, či polehávání na gauči, najděte si na svého chlupáče alespoň pár minut denně a věnujte se jenom jemu. Po celém dni bez vás si to jistě zaslouží. Odměnou vám bude jeho věrnost a neutichající projevy lásky. A pokud mu chcete dopřát opravdu obrovské potěšení po dni bez vás, sáhněte po pochoutkách Fitmin Purity Snax.
krmiva Fitmin

Zdravé mlsání jako projev lásky


Stejně jako celá řada krmiv Purity, tak i pochoutky Fitmin Purity Snax obsahují vysoké procento masa (až 84 %), bylinky a další účinné látky jako je například kelpa, chlorella, lněné semínko a další, které příznivě ovlivňují zdraví ústní dutiny, kvalitu srsti, kloubů aj. U všech druhů pamlsků je kladen důraz na jejich chuť, kterou zajištuje poctivá porce čerstvého masa.

Majitelé koček mohou vybírat ze čtyř variant lahodných masových proužků Fitmin Purity Snax Stripes. Majitelé psů mají výběr širší a mohou tak sáhnout po lahodných masových funkčních proužcích Fitmin Purity Snax Stripes, křupavých dukátcích Fitmin Purity Snax Nuggets či kostičkách Fitmin Purity Snax Bones. Pochoutky jsou k dostání v několika variantách – jehněčí, zvěřina, hovězí, játra a kuřecí. Všechny varianty pochoutek jsou navíc lehce stravitelné, hypoalergenní a bezlepkové. Poctiví majitelé také ocení, že pamlsky neobsahují glycerol!

Pokud chcete dopřát svému mazlíčkovi výše uvedené dobroty, neváhejte navštívit první gurmánskou restauraci pro psy – Fitmin Pestauraci. Váš mazlíček si bude moci vybrat z vytříbeného menu pokrm, který mu bude nejvíce chutnat a jako desert poté ještě otestuje přírodní pochoutky Fitmin Purity Snax. Všechny příští zastávky Fitmin Pestaurace naleznete na www.pestaurace.cz

Více informací o produktech značky Fitmin naleznete na www.fitmin.cz.Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Předsevzetí u domácích mazlíčků? S Fitminem žádný problém!:

Předsevzetí u domácích mazlíčků? S Fitminem žádný problém!
Předsevzetí u domácích mazlíčků? S Fitminem žádný problém!
Předsevzetí u domácích mazlíčků? S Fitminem žádný problém!
Předsevzetí u domácích mazlíčků? S Fitminem žádný problém!
Předsevzetí u domácích mazlíčků? S Fitminem žádný problém!
Předsevzetí u domácích mazlíčků? S Fitminem žádný problém!
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !