Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 26.05. 2024
Dnes má svátek Filip
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Překvapivá oslava pro Sabinu Laurinovou

18. 04. 2024 | Úspěšní lidé
S přáním k narozeninám od svých kolegyň a seriálové rodiny ze ZOO Sabina Laurinová nepočítala. O to větší překvapení nastalo, když jí seriálová dcera Michaela Pecháčková nečekaně vstoupila do záběru a zazpívala narozeninovou písničku. 

Sabina Laurinová a Jana Švandová právě řešily život rodiny Novotných a v tu chvíli se s písničkou na rtech objevila Michaela Pecháčková, do rodinné porady vstoupila a popřála Sabině k narozeninám. „Sábě přeji, ať jsou její dny plné krásných překvapení a milých lidí. Sabina to vůbec nečekala, tajila jsem to i před Janou Švandovou. Věděl o tom jen ten, kdo měl, a krásně to vyšlo. Když jsem vešla do záběru, Sába vůbec netušila, co se děje. 

Překvapivá oslava pro Sabinu LaurinovouTen výraz byl k nezaplacení. Měla radost a o to tu šlo. Je fajn, když druhému můžete udělat hezký den,“ prozrazuje Michaela, jak probíhala oslava na place seriálu ZOO. „Já Sábě přeju hlavně pevné zdraví, to ostatní už má nebo to přijde. Víc není potřeba. Jen to zdraví, obzvláště teď, když tu s tím tak bojuje, ale natáčí a je to krásný,“ usmívá se Jana Švandová, její seriálová tchyně. A co sama oslavenkyně? 

Sabina Laurinová, která tráví poslední týdny na natáčení ZOO se zraněnou rukou, byla z oslavy zaskočená. „Pro mě to bylo velké překvapení, protože den narození už proběhl. Jakmile se ozvala písnička, smála jsem se a květin bylo tolik, že jsem je nemohla ani unést. Moc mě to potěšilo. Bylo to tak krásné, že se díky tomu snad i brzo vyléčím. Všechno jsem si s pomocí ostatních a levé ruky odnesla domů. 

Děkuju za krásné květiny a děkuju svým kolegyním. Je to pro mě krásná tradice, ale dnes jsem ji opravdu nečekala. Udělalo mi to velikou radost, ruka se hned lepší a už se blížím k rehabilitacím,“ prozradila Sabina Laurinová, která měla opravdu co dělat, aby narozeninová překvapení odvezla domů.


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !