Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Zazimování begóniíZazimování begónií Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 29.11. 2021
Dnes má svátek Zina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

První vyřazování ve Vem si mě! již tuto neděli!

15. 09. 2007 | Televizní tipy
Televize Nova odvysílá tuto neděli ve 20:00 druhý díl pořadu Vem si mě!. V prvním díle se diváci seznámili se soutěžícími dívkami a milionářem Michalem, v díle druhém se již mohou těšit i na velmi vypjaté emoce, slzy, radost, rivalitu a hlavně - na první Obřad růží.
Boj dvaceti dívek o srdce jednoho sympatického, svobodného a movitého muže tuto neděli ve 20:00 odstartuje naostro. Dívky se s Michalem poprvé setkají a každá s ním stráví čas v soukromí. Dojde tak na první projevy rivality, závisti a přetvářky mezi dívkami, ale i na sympatie a náznaky zamilovanosti vůči Michalovi. Divák se tedy může těšit na velmi vypjaté emoce, které doprovází především Obřad růží, kdy Michal určí osm dívek, které pořad opustí.

Vem si mě Vem si mě


Vem si mě! - každou neděli ve 20:00 na TV Nova

Čtěte také:
Vem si mě – soutěžící dívky

Vem si mě – boj o srdce milionáře začíná


Zdroj: Vem si mě!

ZUZI
Chytrá Žena.czTento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
tak sympatie sa prejavujú
Obrázek uživatelky
profil
NO jeich společnej žoivot bude fakt mega zajimavej..začne to třiskaním nádobím a skonči to tím ,že k nim bude často jezdit sanita a nebo rovnou pohřebáci...,no hlavně že se k sobě tak hodijou -holoubci a vrána k vráně sedá..
Obrázek uživatelky
profil
celá soutěž je jeden velký skandál a je to fakt dost trapný . Nejvíc se těším,až ten cirkus skončí a co se vyklube z Michala ... a jestli si vybere barbaru ,tak doma budou mít mega-Itálii a nudit se určitě nebudou oni dva ani jejich sousedi.... takovej tiátr asi dlouho nikdo jen tak neuvidíí .

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles