Kdy se letos slaví Den otců 2024?Kdy se letos slaví Den otců 2024? Léto - čas jahodLéto - čas jahod Jak správně pečovat o orchideje?Jak správně pečovat o orchideje? Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 13.06. 2024
Dnes má svátek Antonín
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Psí den, který pobaví a pomůže

16. 05. 2024 | Zvířátka
Dne 18.5. ovládnou Centrální park Lužiny čtyřnozí mazlíčci. Koná se už tradiční akce pro pejskaře - 8. Psí den s Prahou 13 na kterém nebude chybět potřebná osvěta a soutěže, z nichž nejnapínavější bude bezpochyby skok do výšky. Psi se budou snažit překonat rekordy z minulých ročníku, které se zapsaly do České knihy rekordů! Psí den s Prahou 13 má za sebou již sedm úspěšných ročníků, a i ten letošní bude pořádně nabitý

Den plný psích soutěží

Velkou zábavou bude první soutěž dne, a to psí dostihy, kde si majitelé pejsků ověří jejich rychlost a především poslušnost. Každý rok je tento závod plný rozmanitých závodníků a diváci i soutěžící si užijí velkou legraci. Předpokládáme, že i tentokrát se u dostihu velice pobavíte! Pejskové poběží na čas vzdálenost 40 metrů. Aby to bylo spravedlivé budou rozděleni na dvě kategorie, a to malí a velcí psi.

Psí den 2024Další ze soutěží bude skok do výšky, který se stal doménou pro tento Psí den. Proto se organizátoři těší opět na hojnou účast, napínavé výkony a jedinečnou atmosféru, která u této soutěže panuje.

Na tuto soutěž nechali organizátoři vyrobit speciální překážku, která je jedinou takovou v České republice. V minulém roce se do České knihy rekordů na Psím dni zapsala fenka pudla Bonnie, která dorovnala rekord 100 cm z minulých ročníků v kategorii psů do 40 cm. U kategorie velkých psů se pokusíme překonat rekord 137 cm. Ten skočil na 6. ročníku 2letý pes Rocky (kříženec border kolie)

 „Uvidíme, jestli i letos padne nový rekord. Přeci jen překonat takové výšky už nebude lehké, ale šikovných pejsků je stále mnoho a minimálně to bude zajímavá podívaná “, sdělila své pocity organizátorka události Karolína Hájková.

Protože ne každý pes je poslušný sportovec hodný dostihu nebo skoku do výšky, připravili organizátoři i soutěže pro všechny ostatní. Čeká je odměna od partnerů za účast nehledě na výkony. Není totiž důležité jen vyhrát, ale zúčastnit se a u toho si užít zábavu a vyzkoušet něco nového.

Další soutěží bude výstava adoptovaných psů, abychom ukázali jak krásné a originální pejsky můžete adoptovat z útulku a na závěr dne se bude konat sraz ras, kde spočítáme, jakých pejsků se na Psím dni sešlo nejvíce.


Co vás ještě na Psím dni čeká?

Anežka Rusevová
Na místě budou útulky a organizace, kteří budou mít s sebou psy k adopci. Můžete je přímo na místě finančně podpořit nebo přinést potřebné věci na sběrné místo pro útulky.  Za podporu útulku vás odměníme. Pokud u nich nakoupíte zboží nad 100,- dostanete lístek do tomboly, ve které můžete vyhrát hodnotné ceny.

Oblíbenou se také stala ukázka Lucky Bull Show v podání Daniela Žďárského, která se pro velký úspěch plánuje i letos.

Velice oblíbený je foto koutek. Letos bude ten nejmodernější v ČR. Každý návštěvník si může odnést fotografii se svým pejskem a také si fotku okamžitě poslat na svou sociální síť.

Kromě stánků s novinkami ze psích potřeb například velice populární psí herna. V zábavném zóně si vaši miláčkové mohou vyzkoušet zvířecí hlavolamy, agility anebo balonkový bazének.

Na Psí den také tradičně dorazí VIP osobnosti např. Václav Kopta, Anička Kadeřávková, Anežka Rusevová, TMBK  a další  s pejsky a nebudou chybět ukázky práce celní správy a hasičů.

Registrace do soutěží budou probíhat od 1. 5. 2024  a vzhledem k tomu, že je kapacita soutěžících omezena. Nenechte si proto ujít jedinečnou možnost se zúčastnit. Ceny pro výherce budou skutečně lákavé a startovné je díky MČ Prahy 13 zcela zdarma.


Těšíme se na vás v sobotu 18. května 2024 

v Centrálním parku Lužiny, Praha

Psí den

Zdroj, foto: Psí denTento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Psí den, který pobaví a pomůže:

Psí den, který pobaví a pomůže
Psí den, který pobaví a pomůže
Psí den, který pobaví a pomůže
Psí den, který pobaví a pomůže
Psí den, který pobaví a pomůže
Psí den, který pobaví a pomůže
Psí den, který pobaví a pomůže
Psí den, který pobaví a pomůže
Psí den, který pobaví a pomůže
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !