Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 25.05. 2022
Dnes má svátek Viola
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Pět rad, jak si správně vybrat cestovní pojištění

Pět rad, jak si správně vybrat cestovní pojištění
22. 04. 2017 Finance
Dobře volte výši léčebných limitů. Zdraví je to nejdražší, co máme, a ve světě to platí doslova. Lékařská péče je v zahraničí velmi nákladná, v některých zemích dosahuje až astronomických výšek  …více»

Jak jsme k Beníkovi přišli

Jak jsme k Beníkovi přišli
22. 04. 2017 Vaše příběhy
Byla jsem na své obvyklé denní procházce, na které mě pravidelně doprovází můj flekatý pejsek Beníček. Beník se ke mně dostal dost neobvyklým způsobem, který bych chtěla napsat a svěřit se čtenářům  …více»

Patologický hráč

Patologický hráč
21. 04. 2017 Vaše příběhy
Tak se u nás v rodině stala menší pohroma. Ne tedy u mě doma, ale u dcery. Má mladšího přítele, který byl ale od začátku rozumný, práce se nebál a do hospody nechodil. Nejraději seděl doma a hrál  …více»

Domácí mazlík

Domácí mazlík
20. 04. 2017 Vaše příběhy
Byl čtvrtek minulého týdne. S přítelem jsme se hloupě pohádali, kvůli tomu, že mi nepomáhá s úklidem. No jo, typický chlap. Naštval se a odešel neznámo kam. Já zůstala sama doma se synkem. Byla jsem  …více»

Jak začít žít! Díl druhý

Jak začít žít! Díl druhý
19. 04. 2017 Vztahy
Mládí má zelenou a je tu pro každého. A rozhodně to nemusí být jen krátký úsek našich životů. To, jak se budeme uvnitř cítit, jak mladí si budeme připadat, a budeme chtít být, se zaručeně odrazí také  …více»
 

Jak jsem se stala montážním dělníkem

Jak jsem se stala montážním dělníkem
18. 04. 2017 Vaše příběhy
Po vystudování vysoké školy ekonomického směru jsem měla jediné přání – nevěnovat se ekonomice. Tolik mě škola zklamala a vzala mi vítr z plachet. „Půjdu klidně k lopatě, jen ne papírování,“  …více»

Jak na vzteklé dítě

Jak na vzteklé dítě
16. 04. 2017 Výchova
Každý rodič se s tím jistě někdy potýká. Na to, aby se v dítěti probudil vztek, není třeba hodně času. S nadsázkou řečeno je to, jako když člověk otočí klíčem. Stačí k tomu například jen tři slova – N  …více»

Víte, jak na neplatiče alimentů?

Víte, jak na neplatiče alimentů?
14. 04. 2017 Finance
Pokud i vy patříte k těm, kterým se manželství rozpadlo a každý měsíc se s bývalým partnerem a otcem svého dítěte doslova handrkujete o nezaplacené výživné, poradíme vám jak na to. Pokud to nejde  …více»

Nepodceňujte spánek svých školáků a předškoláků

Nepodceňujte spánek svých školáků a předškoláků
13. 04. 2017 Zajímavosti
Délka spánku u předškoláků by měla být v průměru 10-12 hodin denně. U školáků na prvním stupni základní školy pak 8-10 hodin. Nedostatečný nebo nekvalitní spánek má za následek zhoršení paměti  …více»

Online a bezpečně! 8 chyb, které děláme nejčastěji

Online a bezpečně! 8 chyb, které děláme nejčastěji
12. 04. 2017 Finance
Nakupování v e-shopech, placení online a obsluhování účtu prostřednictvím internetového a mobilního bankovnictví nám v mnohém dnes a denně usnadňuje život. Pokud ale nejste dostatečně obezřetní  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !