Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 25.05. 2022
Dnes má svátek Viola
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Příprava na zápis do školy

Příprava na zápis do školy
30. 03. 2017 Vaše příběhy
Když byly mé dceři necelé čtyři roky, tak byla kamarádka se svým synem ve škole u zápisu. Já jsem potom vyzvídala, jak zápis probíhal, na co všechno se dětí ptali a co by měly umět. Kamarádka mi vše  …více»

Vyrob si sama: Velikonoční dekoraci Jaro už volá

Vyrob si sama: Velikonoční dekoraci Jaro už volá
28. 03. 2017 Vyrob si sama
Sluníčko nás ráno tahá ven z postelí… plnými doušky si užívám hřejivé paprsky dopadající na má zmrzlá po teple dychtící záda. Říkám si, jakou už mají paprsky sílu… úžasné. Táhne mě to ven na zahrádku  …více»

Zkoušky z bezpečnosti práce

Zkoušky z bezpečnosti práce
28. 03. 2017 Vaše příběhy
Do svého prvního zaměstnání jsem nastoupila do účtárny jednoho závodu, který byl součástí velkého podniku. V kanceláři nás bylo pět žen a kolegyně, která seděla u protějšího stolu, byla velmi aktivní  …více»

Naučte malé děti padat, předejdete tak úrazům

Naučte malé děti padat, předejdete tak úrazům
27. 03. 2017 Výchova
Často se říká, že některé dítě umí padat, a jiné ne. Je toto „umění“ možné ovlivnit a bezpečné pády nacvičit? Určitě ano, a je dobré začít s tím co nejdříve.  …více»

Já a léčivé byliny...

Já a léčivé byliny...
27. 03. 2017 Zajímavosti
Do mnou, dlouhé roky odebíraného časopisu, byl vložen, v rámci náboru čtenářstva, zdarma jiný. Dělává se to, jak vidíte, neuvádím titul ten ani onen, reklamu nečekejte. Co je ale podstatné, v tom nábo  …více»
 

Napoleon

Napoleon
26. 03. 2017 Vaše příběhy
Libora jsem poznala náhodou, když jsem si v létě vyšla k večeru k vodě. Za městem máme malou vodní nádrž, kterou využívají místní občané, mě nevyjímaje, ke koupání. Bylo už poměrně pozdě. Já se v  …více»

Dvakrát měř, jednou řež

Dvakrát měř, jednou řež
26. 03. 2017 Vaše příběhy
Davida jsem poznala na výletě. Od mého rozvodu uplynuly tři roky a já po celou tu dobu neměla s kým trávit volný čas. Až mi poradila kolegyně z práce místní klub turistů se slovy:  …více»

Elektronická doba

Elektronická doba
25. 03. 2017 Vaše příběhy
Všimli jste si někdy, že dnešní doba je pomalu celá na heslo? Když chcete někomu napsat e-mail, musíte zadat heslo do své e-mailové schránky. Počítače máme také často zaheslované.  …více»

Psí nadělení

Psí nadělení
25. 03. 2017 Vaše příběhy
Všichni obyvatelé zahradní kolonie, kde měl zahrádku i můj táta, se dobře znali. Když zemřel kamarád mého otce, soused z vedlejší zahrádky, pan František, zahrádku si koupila paní Výšková.  …více»

Jak se proměnily v čase ceny základních potravin v českých kuchyních?

Jak se proměnily v čase ceny základních potravin v českých kuchyních?
24. 03. 2017 Finance
Máslo, vejce, cukr, mléko či káva. To jsou jedny z nejpoužívanějších surovin a potravin v českých kuchyních. Zatímco za komunismu jejich cena nepřesáhla 10 korun československých, v dnešní době si  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !