Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 22.01. 2022
Dnes má svátek Slavomír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Zimní kalamita

Zimní kalamita
29. 10. 2015 Vaše příběhy
Tento příběh se stal už před hezkou řádkou let, v době, kdy jsme byli se Slovenskem ještě jedna republika, nebyly mobilní telefony a já s manželem jsme slavili první rok manželství. Byla zima a my  …více»

5 důvodů, proč má i dnes manželství smysl

5 důvodů, proč má i dnes manželství smysl
28. 10. 2015 Manželství
Řada lidí z dnešní mladé generace vnímá svatbu a manželství jako přežitek, lásku do konce života jako klišé a co víc, život tzv. na psí knížku jim nevadí. Do karet jim přitom hrají i statistiky,  …více»

Deskové hry sbližují členy rodiny a rozvíjí myšlení u dětí

Deskové hry sbližují členy rodiny a rozvíjí myšlení u dětí
28. 10. 2015 Výchova
Rozvoj myšlení, tedy lepší paměť, rychlejší úsudek, větší kreativita nebo vyšší soustředěnost. Tím vším mohou být do života vybaveny děti, pokud budou alespoň dvakrát týdně trávit čas hraním deskových  …více»

Sádlo

Sádlo
27. 10. 2015 Vaše příběhy
Již nějakou dobu se snažím sehnat stálé zaměstnání. Pokud možno perspektivní, a aby mě bavilo a uživilo. Až na pár míst, která jsem musela odmítnout kvůli neexistující dopravě, jsem jako „neřidič“ s m  …více»

Jak jsem byla nezaměstnaná

Jak jsem byla nezaměstnaná
25. 10. 2015 Vaše příběhy
Ve druhé polovině roku 1990 se mi svěřil můj dobrý známý se svým záměrem vybudovat v naší obci pekárnu. Zároveň mi v ní nabídl místo účetní. Tato nabídka mě zaskočila, ale zároveň potěšila, neboť  …více»
 

Vypůjčená chata

Vypůjčená chata
25. 10. 2015 Vaše příběhy
Ten rok nerostly moc houby, zrovna jako letos. Seděla jsem s kamarádkou v útulné kavárně a ona právě líčila, jak tráví s přítelem čas na společné chatě. „Holka, tam ti roste hub!“ rozmáchla se kolem  …více»

Jak může dopadnout manželství...

Jak může dopadnout manželství...
25. 10. 2015 Vaše příběhy
Nikdy jsem ani ve snu netušila, že jedno manželství může zničit duši ženy a převrátit tak její psychiku, že se bude těžko vracet k normálnímu životu. Hlavně tedy k nové důvěře k mužům. Bylo mi přesně  …více»

Jak jsme si pořídili Maxipsa Fíka

Jak jsme si pořídili Maxipsa Fíka
24. 10. 2015 Vaše příběhy
Když jsme byli s manželem ještě sami, bez dětí, pořídili jsme si prvního pejska. Když jsme si Lorda přivezli domů, byla to krásná černá kulička. Koupili jsme ho na inzerát a měl to být kokršpaněl bez  …více»

Vesnická romantika

Vesnická romantika
24. 10. 2015 Vaše příběhy
Byla jsem mladá, a právě mi skončil můj první vztah. S Markem jsem byla čtyři roky, a najednou jsem zůstala sama. Přestože jsem rozchod iniciovala já, nebylo to lehké období. Ale každá rána se časem  …více»

Slunečnice – rostlina pěstovaná pro krásu i užitek

Slunečnice – rostlina pěstovaná pro krásu i užitek
23. 10. 2015 Zajímavosti
Slunečnice zaujímá v českém zemědělství důležité místo, po řepce olejce je to naše druhá nejvýznamnější olejnina. A to i přesto, že se původně jednalo pouze o okrasnou rostlinu. S roční světovou  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !