Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 24.05. 2022
Dnes má svátek Jana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Děti se málo hýbou a tloustnou, shodují se osobnosti českého sportu

Děti se málo hýbou a tloustnou, shodují se osobnosti českého sportu
25. 08. 2015 Výchova
České děti jsou líné, nechce se jim sportovat a spoustu z nich trpí nadváhou. Své o tom ví i kanoista Martin Doktor, kajakář Vavřinec Hradilek a krasobruslař Tomáš Verner, kteří jsou ambasadoři  …více»

Tipy, jak dětem zpříjemnit školní docházku

Tipy, jak dětem zpříjemnit školní docházku
24. 08. 2015 Zajímavosti
Nástup do školy představuje pro děti zlomové období. Dny naplněné hraním a zábavou vystřídá pevný režim – během vyučování musí plnit zadané úkoly, dávat pozor a poslouchat, co jim říká paní učitelka.  …více»

Školní rok a školní prázdniny v roce 2015/2016

Školní rok a školní prázdniny v roce  2015/2016
24. 08. 2015 Zajímavosti
V těchto dnech si ještě děti školou povinné užívají zasloužené prázdniny. Žádné časné vstávání, žádné úkoly, učení ani jiné školní povinnosti. Ti ostřílenější školáci ale vědí, že čas zábavy je  …více»

5 lidských jídel, které psovi nikdy nedávejte

5 lidských jídel, které psovi nikdy nedávejte
23. 08. 2015 Zvířátka
Pejsci umějí udělat psí oči tak, že bychom jim od stolu dali modré z nebe. Sem tam jim přilepšíme šunkou, řízečkem nebo dokonce je necháme dojíst talíř od oběda. Z výživového hlediska to není moc  …více»

Lhát se někdy vyplácí

Lhát se někdy vyplácí
23. 08. 2015 Vaše příběhy
Hodně jsem slýchala o lidech, kteří se zhroutili po ztrátě zaměstnání. Sama jsem si tu situaci neuměla představit. Měla jsem dobrou práci ve vynikajícím pracovním kolektivu. Po smrti mého manžela  …více»
 

Žárovky patří do elektroodpadu aneb 7 nejčastějších omylů při třídění odpadu

Žárovky patří do elektroodpadu aneb 7 nejčastějších omylů při třídění odpadu
23. 08. 2015 Finance
To, že Čechům záleží na životním prostředí, vykazují jak průzkumy, tak i neustále se zvyšující počet třídičů odpadu. I když dvě třetiny obyvatel třídí, ať už v domácnosti, nebo v práci, často se  …více»

Vyprávění, co mi vyprávěla teta

Vyprávění, co mi vyprávěla teta
22. 08. 2015 Vaše příběhy
Svého manžela jsem potkala celkem netradičně na letní pouti, kde měl na starost malé poníky, na kterých vozil děti. Mám koně i poníky moc ráda, ale nebyla jsem tak malá, abych se na některém svezla  …více»

Kresba není jenom zábava

Kresba není jenom zábava
22. 08. 2015 Zajímavosti
Pestrobarevné pastelky a bílý papír – výzva, které žádné dítě neodolá. Všechny dětské nápady a fantazie mohou najednou nabrat reálné kontury. Červené sluníčko, modrá tráva, zelený dům… svět plný  …více»

Pozor, podomní prodejci si stále více vymýšlejí. Jak se bránit?

Pozor, podomní prodejci si stále více vymýšlejí. Jak se bránit?
21. 08. 2015 Finance
Podomní prodejci přitvrzují. Dokazují to poslední zkušenosti zákazníků v jedné z oblastí, která je jejich častým cílem – prodej energií. Před čím se mít na pozoru? Jak se bránit, když u domovních  …více»

Roman

Roman
21. 08. 2015 Vaše příběhy
Znala jsem ho několik měsíců. Roman bydlel v sousedství mé kamarádky, ke které jsem občas jezdila na návštěvu. Tak nějak se k nám vždy přidal a doprovázel nás, když jsem přijela k nim na vesnici. A  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !