Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 24.05. 2022
Dnes má svátek Jana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

7 tipů jak šetřit energií

7 tipů jak šetřit energií
12. 12. 2013 Finance
Překvapuje vás měsíc co měsíc vyúčtování za plyn a elektřinu? Tak právě pro vás jsme připravili následujících 7 základních tipů jak ušetřit na energiích. Topte efektivně. V případě, že máte doma  …více»

Zlomené srdce – pravda nebo mýtus?

Zlomené srdce – pravda nebo mýtus?
11. 12. 2013 Vztahy
Skutečně lze srdce zlomit? Co si vlastně pod pojmem zlomené srdce představit? Jaké pocity v tomto stavu prožíváme? Jaký dopad může mít na naše tělo? A jak tento životně důležitý svalový orgán zpátky  …více»

Ach, ty emoce!

Ach, ty emoce!
10. 12. 2013 Zajímavosti
Emoce s námi lidmi cloumovou každou chvíli, obzvlášť my ženy jim podléháme a ovlivňují naše chování a rozhodování. Ženy mají schopnost při řešení úkolů zapojit obě hemisféry, muži omluví, je to  …více»

Krádež v kurníku

Krádež v kurníku
8. 12. 2013 Vaše příběhy
Mám kamarádku, která vlastní krásnou fenku rasy Akita Inu, Miu. Kdo toto plemeno zná, ví, že to jsou velcí a krásní psi, navíc velmi přátelští. Miu znám od štěňátka. Přesto jsem byla překvapená  …více»

Hodná milá stará paní

Hodná milá stará paní
8. 12. 2013 Vaše příběhy
Nedávno se má kamarádka rozhodla řešit neshody se svým manželem pánvičkou. On si to, samozřejmě, nechtěl nechat líbit, a dal svou nelibost patřičně najevo. Inu, je to poněkud italská domácnost. „Ani  …více»
 

Nezapomenu

Nezapomenu
7. 12. 2013 Vaše příběhy
Když mi bylo asi 10 let, tátova maminka onemocněla na tu nejzákeřnější a nejhorší nemoc - rakovinu. Je to už dlouho, co se s ní taťka dlouho nebavil, ani nevím, proč. A před čtyřmi lety jsem  …více»

Žák střední školy

Žák střední školy
7. 12. 2013 Výchova
Každý člověk prochází určitým vývojem, který probíhá v jednotlivých fázích, které nejsou plynulé a rovnoměrné. Žák střední školy, se nachází ve fázi, která se označuje, jako období dospívání a kde  …více»

Jak vybrat dětskou autosedačku

Jak vybrat dětskou autosedačku
4. 12. 2013 Zajímavosti
Pořízení dětské autosedačky je velmi zodpovědný úkol. Používání dětské autosedačky je povinné, a to především proto, že chrání před následky případné autonehody ty nejzranitelnější – děti. Nákupní  …více»

Nalezenec

Nalezenec
2. 12. 2013 Vaše příběhy
Každou sobotu snad člověk využívá volného dne na práci doma a na zahradě. Ani u nás to není jiné. Navíc máme poměrně nový domek, kolem kterého je stále dost práce. Zahradu ještě pořád nemáme  …více»

Jsou ženy víc nevěrné než muži?

Jsou ženy víc nevěrné než muži?
1. 12. 2013 Vztahy
I když jsou za nevěrné považováni muži, realita může být odlišná. Podle slov partnerského poradce Karla Cháby ženy o svém „zapomenutí se“ nemluví tak otevřeně jako jejich protějšky a dokáží nevěru  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !