Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 24.05. 2022
Dnes má svátek Jana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Naše vášnivé houbaření

Naše vášnivé houbaření
6. 12. 2012 Vaše příběhy
Chtěla bych se s Vámi děvčata podělit o jednu příhodu našeho vášnivého houbaření, která se udála druhou houbařskou sezonu našeho bydlení na vesnici. Jsme s manželem - dá se říci až cvoci, protože jak  …více»

Dortík pro dcerku

Dortík pro dcerku
4. 12. 2012 Vaše příběhy
Bylo to krátce před osmými narozeninami naší dcery. Chtěla jsem pro ni vytvořit krásný dort, ne koupit, ale sama upéct. Nakonec jsem si vymyslela toto - upeču piškotový plát na plech a z barevných  …více»

Býti v oblacích aneb jak se mi splnil můj nesplnitelný sen

Býti v oblacích aneb jak se mi splnil můj nesplnitelný sen
4. 12. 2012 Vaše příběhy
„Pojď, neboj se! Je to nádhera!“ říkal mi můj přítel od prvního kroku do letištní haly. Čím více jsme se však přibližovali směrem k letadlu, k tomu ohromnému kolosu, který se podlé mého úsudku nemůže  …více»

Vyrob si sama: Peříčkové náušnice

Vyrob si sama: Peříčkové náušnice
4. 12. 2012 Vyrob si sama
Za chvíli tu bude čas vánočních a silvestrovských večírků, prodloužených v tanečních a plesová sezóna. Mnohé ženské srdíčko tedy zatouží nejen po nových šatech, ale i po nápaditém a výrazném šperku.  …více»

Vyrob si sama: Tea Bag Folding

Vyrob si sama: Tea Bag Folding
3. 12. 2012 Vyrob si sama
Jelikož se blíží Vánoce, tak všichni zdobíme různé části domu. Já jsem se rozhodla pro Tea Bag Folding hvězdičky. Tea Bag Folding je něco jako origami, ale s tím rozdílem, že hvězdičky se nedělají  …více»
 

Já a moje vnučka

Já a moje vnučka
2. 12. 2012 Vaše příběhy
Když se narodila naše vnučka Natálka, bylo to velké veselí a radost do rodiny. Malý růžový uzlíček, který byl jako pro každou babičku tím nejkrásnějším dítětem. Je to naše sluníčko, které přináší do n  …více»

Duše introverta

Duše introverta
2. 12. 2012 Vaše příběhy
V poslední době jsem sama víc než je u mě obvyklé. A jsem tak nějak spokojená, nebo si to alespoň nalhávám. Neříkám, že jsem nějaký poustevník, který je zalezlý celá léta v jeskyni a s nikým  …více»

Vyrob si sama: Růžičku z javorového listí

Vyrob si sama: Růžičku z javorového listí
2. 12. 2012 Vyrob si sama
Tak a je tu podzim. Mám jej ráda a to nejen proto, že mám na podzim narozeniny, ale i proto, že je venku tolik barev. Venku je vše plné barev, nabíjí mě to energií něco tvořit. Proto vznikla i tato de  …více»

Ten dušičkový čas

Ten dušičkový čas
1. 12. 2012 Vaše příběhy
Nastal Dušiček čas, čas venkovních plískanic, ale také občas krásných dní, kdy sluníčko ještě ukáže svoji sílu a krásu, než se s námi na zimní období rozloučí.  …více»

Naše uklízecí babička

Naše uklízecí babička
1. 12. 2012 Vaše příběhy
Moje maminka, naše milá babi, miluje uklízení. Není jí zatěžko vstát ráno třeba v šest hodin a pustit se do leštění dlaždiček. A ještě si u toho zpívá. Domácnost měla a má vždy jako ze škatulky  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !