Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 18.01. 2022
Dnes má svátek Vladislav
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

I na Aljašce žijí dobří lidé

I na Aljašce žijí dobří lidé
7. 10. 2012 Vaše příběhy
Vracíme se po Dempster Highway od polárního kruhu a čeká nás dlouhý přejezd. Jelikož jsme šli pozdě spát a krajinu jsme obdivovali den předtím, pospáváme. Jen sem a tam nás vytrhne hlas průvodce  …více»

Dárek pro dědu

Dárek pro dědu
6. 10. 2012 Vaše příběhy
Jako správná žena mám ráda nakupování. Ráda si koupím nějakou tu maličkost a ráda také nakupuji dárky pro své blízké. Největším problémem při nakupování jsou pro mě finance, takže musím kupovat levné  …více»

Na pouti s Vendulkou

Na pouti s Vendulkou
6. 10. 2012 Vaše příběhy
Chytla mě za ruku a táhla ke kolotočům. Řekla: „Pojď honem!“ Jako kdyby se kolotoče za chvíli měly přestat točit, jako kdyby se měly „zabalit“ a odjet neznámo kde. Došly jsme na místo a první, co jsme  …více»

Práce v pekárně

Práce v pekárně
6. 10. 2012 Vaše příběhy
Když jsem dostudovala a hledala jsem si práci, tak jsem shodou náhodou zůstala pracovat v pekárně. Byla to práce naprosto mimo můj obor a práce, kterou jsem nikdy v životě nedělala. Neměla jsem k ní v  …více»

Světový den zvířat, svátek Svatého Františka z Assisi

Světový den zvířat, svátek Svatého Františka z Assisi
4. 10. 2012 Zvířátka
Každoročně se dne 4. října, na den svátku Svatého Františka z Assisi, patrona zvířat, slaví světový den zvířat (World Animal Day). Svatý František z Assisi, světec, který žil v letech 1181- 1226  …více»
 

Co by měl předškolák umět?

Co by měl předškolák umět?
3. 10. 2012 Výchova
Pro děti v předškolním věku je nejdůležitější a nejpřirozenější činností hra. Proto by příprava na školu měla probíhat hravou formou. Společně strávený čas rodičů s dětmi je to nejcennější  …více»

Já a emancipace

Já a emancipace
3. 10. 2012 Vaše příběhy
Tohle cizí slovo už u nás prakticky zdomácnělo, ale co to vlastně emancipace je? Takto se někdy ptám sama sebe. Přiznám se vám, že to nevím. Když jsem zadala tohle slovo do jednoho internetového slovn  …více»

Jak jsem pracovala na letním táboře

Jak jsem pracovala na letním táboře
3. 10. 2012 Vaše příběhy
Toto léto jsem jela na dětský letní tábor, ale tentokrát už ne jako dětský táborník, ale jako kuchařka. Ukecal mě můj dobrý kamarád Marek. Je starší a od malička jezdil na tábory, nějakou dobu už dělá  …více»

Vyrob si sama: dětská postýlka na dovolenou za pár korun

Vyrob si sama: dětská postýlka na dovolenou za pár korun
2. 10. 2012 Vyrob si sama
Letos jsme jeli na dovolenou do kempu na Seč. Měli jsme objednané chatky. Čtyři rodiny s dětmi od jednoho roku do šesti let. Při průzkumu vybavenosti chatek na internetu jsme zjistili, že dětská  …více»

1. října - Světový den vegetariánství

1. října - Světový den vegetariánství
30. 09. 2012 Zajímavosti
Před 35 lety Severoamerická vegetariánská společnost vyhlásila 1. říjen Dnem vegetariánství. O rok později byl podpořen i Mezinárodní vegetariánskou unií. Jak slaví tento den vyznavači bezmasé diety  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !