Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 24.05. 2022
Dnes má svátek Jana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Nechte mě být!!!

Nechte mě být!!!
25. 09. 2010 Vaše příběhy
Jednou, když jsem byla malá holka, tak jsme bydleli na vesnici. Jít do obchodu a nakoupit jídlo bylo skoro nemožné. Naštěstí do města jezdil autobus. Jednou se mě ve škole holky zeptaly, jestli bych  …více»

Žena pouhý doplněk muže?

Žena pouhý doplněk muže?
24. 09. 2010 Vztahy
Žít jen pro lásku a pro svého partnera je rozhodnutí, které nás může naplnit, pro mnoho žen však končí zklamáním. Některé ženy se mylně domnívají, že mohou existovat a být šťastné jen prostřednictvím  …více»

Úsměv dětí je to nejkrásnější

Úsměv dětí je to nejkrásnější
23. 09. 2010 Vaše příběhy
Minulý rok v létě jsem zjistila, že čekám miminko. Původně jsem další dítě nechtěla, ale paní doktorka mi sdělila, že je již pozdě. Kdybych přišla o 14 dní dříve, vše by bylo jiné. Nechtěla jsem další  …více»

Zrada, která nepřebolí...

Zrada, která nepřebolí...
22. 09. 2010 Vaše příběhy
Stalo se to před několika lety a pro mne ve vzpomínkách je to stále jako včera…Vše bylo jak má být, několikaletá známost, pěkný vztah i když dnes už vím, že byl jednostranný. Myslela jsem si, že ho  …více»

Vyrob si sama: Svatební pár na dortu

Vyrob si sama: Svatební pár na dortu
22. 09. 2010 Vyrob si sama
Potřebujeme: obyčejné plastové kačenky, uháčkovaný klobouk pro ženicha, kousek černé látky, kousek záclonoviny, bílé perličky, nit a jehla, lepidlo, nejlépe Herkules či Kanagon, krajka, kousek bílé  …více»
 

Můj porod s dulou

Můj porod s dulou
21. 09. 2010 Vaše příběhy
Je úterý 5.5.2010. Vstávám současně s manželem. U snídaně přemýšlíme, jak vyřešit píchnutou duši u kočárku. Při nafukování koleček kompresorem nám zničehonic jedna duše píchla a nepomohlo ani zalepení  …více»

Veletrh hraček, her a potřeb pro děti ITEA letos nově na Výstavišti Praha – Holešovice

Veletrh hraček, her a potřeb pro děti ITEA letos nově na Výstavišti Praha – Holešovice
20. 09. 2010 Zajímavosti
Již 22. veletrh hraček, her a potřeb pro děti se uskuteční ve dnech 30. 9. - 3. 10. 2010 nově na Výstavišti Praha – Holešovice. Pro letošní ročník připravil pořadatel veletrhu ITEA souběžný veletrh  …více»

Dítě a mobil

Dítě a mobil
19. 09. 2010 Vaše příběhy
Mamí, mamííí, já bych chtěla mobil, všichni ve třídě ho už mají jen já ne. Tatí, že mi ho taky koupíte? Možná tak a nebo trošku jinak útočí vaše dítko na hlavy rodiny a prosí maminku a mrká na tatínka  …více»

Do kasina jedině sama!

Do kasina jedině sama!
19. 09. 2010 Vaše příběhy
Jednoho rána jsme se s manželem dohodli, že si zajdeme na houby. Bohužel jakmile jsme i s dětmi vyjeli, dalo se do hustého deště a ne a ne přestat. Rozhodli jsme se, že si zajedeme do Tesca. Já jsem  …více»

Moje rodina

Moje rodina
18. 09. 2010 Vaše příběhy
Máme tři děti. Než se mi narodil první syn, bydleli jsme u rodičů na vesnici. A jelikož mi práce ani v těhotenství nevadila, tak jsme pomáhali všude. Ten den se zrovna dělalo na zahradě. Najednou mi  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !