Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Den otců v roce 2022Den otců v roce 2022 Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 24.05. 2022
Dnes má svátek Jana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rodina

Odměny a tresty

Odměny a tresty
12. 10. 2010 Výchova
Učení má mnoho forem – tou nejjednodušší je podmíněnost (podmiňování). Jedná se o proces, který vyvolává odpověď organismu, nebo také situace. Rozlišují se v zásadě dvě formy podmiňování: klasické  …více»

Vyrob si sama - náušnice na halloweenskou párty

Vyrob si sama - náušnice na halloweenskou párty
12. 10. 2010 Vyrob si sama
Ty adminky se asi zbláznily! Kdepak na mě s Halloweenem. Přece nebudu slavit nějaký původně keltský a Američany pokřivený svátek! Ani nápad! Svatého Valentýna jsem taky vzala na milost až poté, co mi  …více»

Jen jdi k lékaři, nemoc už se najde

Jen jdi k lékaři, nemoc už se najde
12. 10. 2010 Vaše příběhy
Jedno ze známých přísloví o nemoci. Také Angličané mají výstižné a pravdivé přísloví: Nemoc přijždí na koni, ale odchází pěšky. Všichni se asi bojíme nemoci a stáří. Poprvé jsem z nemoci dostala  …více»

Návštěva zubaře

Návštěva zubaře
10. 10. 2010 Vaše příběhy
Měla jsem týden před dovolenou a při skousnutí studeného či teplého jídla mi čelistí projela taková bolest, že jsem uvažovala o návštěvě zubního lékaře. Druhý den jsem zkusila zavolat svému zubaři,  …více»

Psí svačinka pro synka

Psí svačinka pro synka
9. 10. 2010 Vaše příběhy
Bylo to poprvé, co jsme zajeli ke kamarádovi Ludvíkovi na chatu. Já, manža a náš tehdy asi roční synek Gábísek. A kamarád měl na chatě pro změnu ještě manželku a malého černého jezevčíka Kima. Gábísek  …více»
 

Nezapomenutelná příhoda ze zubařského křesla

Nezapomenutelná příhoda ze zubařského křesla
9. 10. 2010 Vaše příběhy
Tento zážitek se přihodil před 26 lety, kdy jsem byla na mateřské dovolené. Můj zubní lékař mě objednal na menší chirurgický zákrok. Naoko statečně jsem vešla do ordinace, kde jako vždy panovala  …více»

Bojíte se o klouby vašeho psa?

Bojíte se o klouby vašeho psa?
9. 10. 2010 Zvířátka
Věděli jste, že až 40% psů vykazuje příznaky kloubních potíží? A nejenom to. Problémy s mobilitou patří mezi jednu z nejčastějších starostí, kterou řeší majitelé zvířat. 25% majitelů zdravých psů  …více»

Muži myslí na zadní vrátka více než ženy

Muži myslí na zadní vrátka více než ženy
9. 10. 2010 Finance
Alespoň to dokázal nedávno provedený výzkum. Podle něho jsou totiž muži spořivější než ženy. Nevěříte? Nelze se divit, vždyť jsme všichni vyrostli s představou, že každá správná žena má být dobrá  …více»

Autonehoda

Autonehoda
8. 10. 2010 Vaše příběhy
Vážené čtenářky a vážení čtenáři, již jsem snad nabrala za těch 22 dní dost sil, abych vám napsala, jak to tehdy, prvního září vlastně bylo. Pracuji jako OSVČ a jelikož se psalo datum prvního  …více»

Vyrob si sama - Dýně, Halloweenská klasika

Vyrob si sama - Dýně, Halloweenská klasika
8. 10. 2010 Vyrob si sama
Do Čech tenhle populární svátek přišel až koncem 20. století a začíná si hledat své příznivce. Jak je vidět, tak dost často i velice úspěšně. Víte však z čeho jeho symbol, vydlabaná dýně, pochází?  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !