Zazimování begóniíZazimování begónií Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 06.12. 2021
Dnes má svátek Mikuláš a pozor na čerty!
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vyrob si sama

Vyrob si sama: Papírový věnec

Vyrob si sama: Papírový věnec
27. 11. 2015 Vyrob si sama
Prvním krokem, než začnete cokoliv plést z papíru, je, že si musíte připravit ruličky. Nastříháme proužky (já používám klasické noviny). Na proužek si přiložíme šikmo špejli a namotáme. Pozor, špejli  …více»

Jak vyrobit Perníkový adventní věnec

Jak vyrobit Perníkový adventní věnec
23. 11. 2015 Vyrob si sama
Jelikož mi moji malí synové nedovolují svojí neustálou všetečností mít doma živý adventní věnec z chvojí, jelikož by mi ho zničili a byl by všude nepořádek, tak dělám aspoň perníkový. Starší syn mi už  …více»

Vyrob si sama: Plenkový dort - netradiční dárek pro maminku a miminko

Vyrob si sama: Plenkový dort - netradiční dárek pro maminku a miminko
18. 11. 2015 Vyrob si sama
Téměř každý jde někdy tzv. „do kouta“ neboli jdete navštívit novopečenou maminku a její miminko, nesete obvykle dáreček, ať už jsou to pleny, nebo ubrousky, čokoláda, hračky… Hlavním cílem je  …více»

Vyrob si sama: Veselé záložky do knížky

Vyrob si sama: Veselé záložky do knížky
16. 11. 2015 Vyrob si sama
Podzim už nám klepe na dveře, začíná se brzy stmívat a nikomu se nechce ven do zimy. Raději se zachumláme do deky, uvaříme čaj a vybereme oblíbenou knihu. A aby se nám knížky lépe četly a nemusely  …více»

Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu

Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu
2. 11. 2015 Vyrob si sama
Podzim a zima se svým deštivým, sychravým počasím a krátkými dny. Člověk by se nejraději zavřel doma s hrnkem čaje a vůbec nevycházel ven. Když už je příliš zima na procházky a venkovní aktivity,  …více»
 

Podzimní dekorace z chalupy

Podzimní dekorace z chalupy
22. 09. 2015 Vyrob si sama
Pokud jste strávili letní dny na zahradě, jistě není nutné ji s prvními chladnějšími dny opustit a víkendy trávit jen ve víru městského života. Podzimní dny na chalupě v sobě naopak mají zvláštní  …více»

Vyrob si sama: Letní lucerničky

Vyrob si sama: Letní lucerničky
14. 08. 2015 Vyrob si sama
K létu patří slunce a pohoda, což má většina z nás spojené nejen s dovolenými nebo koupáním, ale také s grilováním. Grilování, to je vlastně taková malá společenská událost: setkáváme se s rodinou  …více»

Co si doma vyrábím

Co si doma vyrábím
25. 07. 2015 Vyrob si sama
Loni jsem poprvé překonala svou lenost či pohodlnost. Za jisté nakopnutí vlastně vděčím některým pořadům v televizi. Některé recepty jsem už znala, ale zkusit si to, to chtělo prostě nějaký impuls  …více»

Vyrob si sama: Polštář se skandinávským motivem

Vyrob si sama: Polštář se skandinávským motivem
27. 06. 2015 Vyrob si sama
Rozveselte svůj domov vlastnoručně vyrobeným polštářem. Skandinávský motiv je v kurzu a výroba tohoto doplňku je jednoduchá. Pomocí vykrajována a nože vyrobíme dvě bramborová razítka s motivy křížku  …více»

Jak začít s keramikou?

Jak začít s keramikou?
16. 05. 2015 Vyrob si sama
Pokud se vám nechce navštěvovat kurzy, ale přesto byste si chtěla vyzkoušet keramiku, pusťte se do tvoření doma. Stačí vám správná hlína, inspirace a dávka trpělivosti. Určitě se vám budou hodit rady  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !