Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 19.01. 2022
Dnes má svátek Doubravka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Vyrob si sama

Jak začít s keramikou?

Jak začít s keramikou?
16. 05. 2015 Vyrob si sama
Pokud se vám nechce navštěvovat kurzy, ale přesto byste si chtěla vyzkoušet keramiku, pusťte se do tvoření doma. Stačí vám správná hlína, inspirace a dávka trpělivosti. Určitě se vám budou hodit rady  …více»

Vyrob si sama – Origami velryba pro nejmenší

Vyrob si sama – Origami velryba pro nejmenší
15. 03. 2015 Vyrob si sama
V tomto článku bych vám ráda ukázala návod na výrobu papírové velryby, kterou samy zvládnou vyrobit i menší děti. Postup je velmi jednoduchý a zabavíte tak své děti v zimním počasí.  …více»

Vyrob si sama: Housenka - podzimní dekorace

Vyrob si sama: Housenka - podzimní dekorace
2. 12. 2014 Vyrob si sama
Jsem moc ráda, že se Vám chytrým ženám moje podzimní dekorace a návod na ježka líbila a proto jsem si pro vás všechny přichystala další podzimní dekoraci. Tentokrát je to housenka, která může být kama  …více»

Vyrob si sama: Ježek - podzimní dekorace

Vyrob si sama: Ježek - podzimní dekorace
23. 10. 2014 Vyrob si sama
Příroda je teď na podzim krásně vybarvená a protože nám počasí přálo, tak jsem šla s dětmi na vycházku a nasbírali jsme spoustu přírodního materiálu a když už jsme doma měli plno šišek, šípků, kaštan  …více»

Vyrob si sama: Korálkový závěs proti hmyzu

Vyrob si sama: Korálkový závěs proti hmyzu
4. 09. 2014 Vyrob si sama
Velmi rádi trávíme s manželem čas na chatě a když není zima, rádi máme otevřené dveře na balkon, aby se do chaty dostalo co nejvíc čerstvého horského vzduchu. To ale s oblibou využívají mouchy, vosy  …více»
 

Jak si ušít dětskou čepičku

Jak si ušít dětskou čepičku
17. 08. 2014 Vyrob si sama
Návod je upraven ve dvou velikostech pro děti ve věku 1 – 1 1/2 a 3 – 4 roky. Nejdříve je potřeba si vystřihnout šablonu, podle které budeme čepičku překreslovat na látku.  …více»

Kresba z vlastní fotografie nebo grafiky v GIMPu

Kresba z vlastní fotografie nebo grafiky v GIMPu
9. 08. 2014 Vyrob si sama
Tento návod je sepsán pro freeware program Gimp – verze 2.8.10. Gimp je bitmapový grafický editor pracující s vrstvami. Tuto jednoduchou úpravu fotografie nebo grafiky zvládne i úplný začátečník  …více»

Vyrob si sama: Kovové přání

Vyrob si sama: Kovové přání
3. 06. 2014 Vyrob si sama
Není nic hezčího, než obdarovat své blízké a přátele vlastnoručně vyrobenou maličkostí či originálním přáním. A co si takhle vyrobit „kovové“ přání? Mám v plánu ukázat vám techniku, která se dá  …více»

Vyrob si sama: Upleťte si pedigový košíček

Vyrob si sama: Upleťte si pedigový košíček
22. 05. 2014 Vyrob si sama
Pokusím se vám přiblížit tvoření z úžasného materiálu, který se jmenuje pedig. Pro úplné začátečnice jsem vybrala velmi jednoduchý košíček a věřím, že se vám povede. Co budeme potřebovat:  …více»

Vyrob si sama: Džbánek a malou nádobu z pedigu

Vyrob si sama: Džbánek a malou nádobu z pedigu
15. 04. 2014 Vyrob si sama
Tradice pletení nádob sahá daleko do historie. K výrobě se nepoužívalo jen proutí, ale také dlouhé listy či pruhy látek nebo kůže. V současné době je velmi oblíbené pletení z pedigu.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !