Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Jarní prázdniny 2021 - termínyJarní prázdniny 2021 - termíny Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 02.03. 2021
Dnes má svátek Anežka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Slunečná - 82. díl - Konec jednoho přátelství

23. 02. 2021 | Televizní tipy
82. díl nového televizního seriálu Slunečná nese můžete sledovat 23.2. 2021. Franta stále neví, kdo je otec Štěpána. Chce, aby dal Štěpánovi ledvinu. Lída musí říct pravdu Zdeňkovi. Franta si chce dát panáka s Kratinou, ale ten odmítne. Zdeněk radí Frantovi, aby Lídu vykopnul z baráku.

Franta nechce, a prosí Zdeňka, aby za něho šel úřadovat. Zdeněk jde. Začnou mu chodit zájemci o trvalý pobyt a Zdeněk jim potvrzuje trvalý pobyt. Totéž udělá Franta. A Roman se raduje, protože ty lidi tam posílá on. Blíží se volby a Roman chystá plán. A Frantovi docvakne, že Kratina je Štěpánův táta.

Slunečná - 82. díl - Konec jednoho přátelstvíHana přespala u Denisy, která se bojí. Honzák zjistil, že Košut se zmínil před svým právníkem, že to Johnovi nedaruje (myslí si, že John pomohl Košutově manželce k tomu, aby u rozvodu vysoudila spoustu peněz). Jenže tuhle zprávu Janek už ví. Není to nic nového. Potřebuje zjistit, kde Košut je. Janek dorazí za vyděšenou Denisou, které přišla zvláštní obálka. Prosakují z ní něco červeného.

Denisa si myslí, že je to krev, ale ukáže se, že jsou to rtěnky. Honzák tvrdí, že ví, kde je Košut. Jenže se ukáže, že je Košut zavezl do vesnice, kde držel Košut Janka. Z Honzáka vypadne, že chce zpět skicu, kterou dostal mámin děda od Muchy. Najdou chatu, kde by měl Košut být, ale nenajdou ho tam. Honzák přijde s jiným místem, kde by mohl Košut být. A skutečně ho tam zuboženého najdou. Dokonce mu zachrání život, když mu zavolají sanitku. Košut totiž dostal mrtvici.

Jakub oznamuje, že odjíždí kamarádovi z vězení hlídat chatu. Bětě i Týně je jasné, že tam jede umřít. Náhodou je svědkem, když začne Jakuba bolet hlava. Potvrdí si důvod Jakubova náhlého rozhodnutí o odjezdu. Týna přemýšlí, jak Jakuba udržet na statku, nechce, aby umíral sám. Přijde na to, že by ho měla zabavit. Požádá ho, jestli by neudělal klukům lanové centrum. Jakub překvapivě souhlasí.

 Julie si všimla, že se Týna točí kolem Jakuba a ptá se jí, jestli po něm jede. Týna to popře, pravdu říct Julii nemůže, ale Julii to přijde divný. Tuší, že se něco děje. Jakub Týnu znovu upozorňuje, že se o jeho nemoci nesmí nikdo dozvědět.

Kratina oznamuje Kratinové, že je otcem Štěpána a půjde mu dát ledvinu. Ta hned letí za Lídou, dá jí dvě facky a jejich přátelství končí. A protože je u toho i Zdeněk tak se dozví, že je otcem Štěpána Kratina. Kratinová ho vyhodí z domu a Řehák ho ubytuje u sebe. Kratina ale tvrdí, že přijela tchýně a on s ní nechce být v baráku. Janička volá babičce Evelíně do Rumunska, že se rodiče hádají. Když Evelína slyší, že myslí na rozvod a dělení majetku, tak se hned chystá přijet.

O seriálu Slunečná:


Hrají E. Burešová, B. Jánová, M. Lambora, L. Langmajer, E. Holubová, M. Kramár, D. Batulková, T. Brodská, P. Tomicová, D. Prachař, O. Pavelka a další. Režie J. Polišenský

82. díl oblíbeného pořadu Slunečná
můžete sledovat 23.2. 2021 na Primě


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !