Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 15.04. 2021
Dnes má svátek Anastázie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Slunečná - 87. díl - Špatný vtip

11. 03. 2021 | Televizní tipy
87. díl nového televizního seriálu Slunečná můžete sledovat 11. 3. 2021. Janek odmítá hlídat další noc Denisu přes noc, ale navrhuje jí, aby si pozvala kamarádky. Denisa to udělá a ty jí nakukají, aby sis s Jankem znovu začala.

Denisa přemluví Janka, aby spolu šli na večeři. Janek nakonec souhlasí, ale po cestě je vyfotí novináři, které na ně poslaly Denisiny kamarádky. Fotky vyjdou v bulváru, Karolína je ukáže Týně. Týna trošku žárlí a vydá se do Denisina bytu. Denisa před Týnou předstírá, že s Jankem něco má. Týna si to nemůže ověřit, protože je Janek v koupelně. Naštve se a odejde do Slunečné. Denise došlo, že udělala pitomost a přemluví Janka, aby jeli do Slunečné. Tam si Týna a Denisa promluví. Mezi Jankem a Týnou je zase pohoda.

Slunečná - 87. díl - Špatný vtipTýna odejde s Jakubem nakoupit kachny, které žerou slimáky.  Kratinová jde navštívit do hostinského pokoje Kratinu a žádá ho, aby poslal Evelínu do Rumunska. Evelína pozve právníka, který má Kratinovi rozvést, i když to oba odmítají. Kratinovi se udělá špatně a Kratinová ho odvede do hostinského pokoje. A usmíří se a mají sex.

Profesora navštíví syn s vnučkou. Profesor je šťastný, ale Erika má podezření, že to není jen tak. A nahlodá tím i Rozu, která profesora varuje. Erika vyslechne rozhovor s Profesorovým nakladatelem a profesorovým synem. Je jasné, že syn přijel proto, že chce profesora okrást. Roza to řekne profesorovi a ten zavolá svému nakladateli. Dozví se, že jeho knihy chtějí vydat v Americe, takže jde o hodně peněz. Syna vyhodí.

Franta sice bydlí doma, ale utíká před Lídou. Lídě je to líto a prosí Zdeňka, aby s ním promluvil. Mají společnou firmu a přišlo několik emailů, které musí Franta řešit. Zděnek to udělá, ale Franta nech řešit nic. Zdeněk s pomocí Konvičkové zjistí, že ty emaily jsou upozornění a dodávky, za které hrozí penále. A s pomocí Konvičkové je přichystá. Konvičková si z peněz, které ušetřila Frantovi a Lídě odmázne dluh, který u ní měl Štěpán.

O seriálu Slunečná:


Hrají E. Burešová, B. Jánová, M. Lambora, L. Langmajer, E. Holubová, M. Kramár, D. Batulková, T. Brodská, P. Tomicová, D. Prachař, O. Pavelka a další. Režie J. Polišenský

87. díl oblíbeného pořadu Slunečná
můžete sledovat 11. 3. 2021 na Primě


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !