Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 15.04. 2021
Dnes má svátek Anastázie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Slunečná - 90. díl - Střecha nad hlavou

23. 03. 2021 | Televizní tipy
90. díl nového televizního seriálu Slunečná můžete sledovat 18. 3. 2021TÝNA přichází o hosty, protože Vašík v noci pláče. FRANTA musí vyklidit starostovnu Romanovi. Stěhuje se do lihovaru, Lídu tam nepustí. JANEK dostane od Honzáka kamerové záznamy z nádraží. Hana je najde, John nastupuje do vlaku do Německa.

Prozradí, že tam bydlí Inge, Johnova bejvalá. Janek je zklamaný, že táta utekl za milenkou, nehodlá už dál hledáním ztrácet čas. Janek o tom řekne Denise, ta to nese statečně, myslela si to. Hana sděluje, že John v Německu není a nebyl. Uhlíř najde záznam, jak jede John v autě.

Slunečná - 90. díl - Střecha nad hlavouKratinovi podepisují proti pražákům petici. Pak vidí, že Roman lidi přesvědčil, burcují je, ale oni věří Romanovi. Evelína tvrdí, že starostovnu vybojuje zpátky, aby se tam ženské mohly scházet. A Romana přetáhne holí.

Roman vrátí Evelíně starostovnu na ženský zasedání a Evelína z něho vytáhne pozemky, když jí je prodá, podpoří ho s elektrárnou. Kratinovi s tím nesouhlasí. Kratinová se snaží přemluvit Frantu, aby se vrátil k Lídě. Franta si vezme od Lídy rozvodové papíry.

Profesorovi přijde 200 000. A další přijdou za měsíc. Profesor dá Roze snubák a řekne jí, že to podkroví je i pro ni.  Roman podplácí Slaninovou. Řehákovi nabízí vyčištění rybníka. Slaninová i Řeháková odmítnou jeho nabídky.

JULIE říká Veterináři, že se odstěhovali hosté z pokoje, ten se poptá po známých, kde by mohli bydlet. Julie chce, aby jí s bydlením pomohla Sylva. Ta jí najde byt, ale Týna jí nabídne půlku podkroví nad stodolou, ať si to s veterinářem předělají na bydlení. Profesor jim půjčí peníze na přestavbu a druhou půlku by opravil pro sebe.  Zdeněk přemlouvá Lídu, aby utáhla Frantu na to, že je dobrá hospodyně. Ale Franta její jídlo odmítne. Tom spadne ze střechy!

O seriálu Slunečná.


Hrají E. Burešová, B. Jánová, M. Lambora, L. Langmajer, E. Holubová, M. Kramár, D. Batulková, T. Brodská, P. Tomicová, D. Prachař, O. Pavelka a další. Režie J. Polišenský


90. díl oblíbeného pořadu Slunečná
můžete sledovat 23. 3. 2021 na Primě


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !