Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 15.04. 2021
Dnes má svátek Anastázie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Slunečná - 92. díl - Čí je ten prsten?

30. 03. 2021 | Televizní tipy
92. díl televizního seriálu Slunečná můžete sledovat 30. 3. 2021. JANEK se pohádá s Vargou, pátrání jde podle něj pomalu. Týna nabízí, aby fotku auta ukázal Jakubovi, byl zloděj aut. Jakub nesouhlasí, zloděj aut by neunášel Johna. Viktor a Honzák taky nezjistili, kdo je na fotce v autě.

Týna tajně bere Jankovi fotku chlápka v autě. Jakub pozná chlápka v autě, Janek není nadšený, že Týna do toho zatáhla Jakuba, ale je to posun v pátrání. Janek se dozví, že chlap převážel Johna z Německa do Kolína, chlap tam má na nádraží známou. Za peníze ho s ní seznámí. Pokladní tvrdí, že John chtěl jet na Ukrajinu, ale peníze měl jen na lístek do Přerova. A tvrdil, že musí stihnout svatbu. Takže únos to nebyl. LÍDA nabízí, aby snídali jednou týdně spolu, ale Franta ji vyhodí. Odchytí Svobodu, když jde od Maxy a sděluje, jaká opatření udělala, aby nemohl Romanovi pomoct.

Slunečná - 92. díl - Čí je ten prsten?EVELÍNA má pro Pavla nevěstu. Chce s jejím dědou rozšířit hospodářství. Kratina je nespravedlivě nařčen rodiči dívky z kuplířiny. Sprdnou Evelínu, ale ta to považuje za skvělej sňatek, rozšíří se grunt. Kratinovi budou muset svatbu rozmluvit dědečkovi té dívky. Setkají se s ním a tvrdí, že mají dluhy. To se Holému nelíbí. A obviní Evelínu, že ho chtěla podvést. Evelína Kratinovi seřve. Pavel a dívka spolu ale tajně začali chodit.

SYLVA si myslí, že se Karolína chce vdávat. Vilda chce, aby nechala Sylva zvětšit prsten, ale nechce říct pro koho je. Sylva řekne Karolíně, že ji chce Vilda požádat o ruku a bylo by fér, kdyby to nepřijala. Pak si to vysvětlí a Karolína uzná, že Vildu nemiluje. Karolína pochopí, že prsten je pro Hanu. Vilda říká Jankovi, že si na něho Sylva myslí.

ROMAN nabízí Lídě podíl na elektrárně, ale Lída brání Frantu. A na argumenty, že už s ním přece není reaguje, že za něho bude bojovat. Petr a Libor nabízejí, že musí dostat povolení od Lídinina nadřízeného, když jim ho nechce dát Lída. Roman požádá o pomoc Evelínu a ta ji přijímá. To už je na Kratinu  moc.

Franta je zahořklej, osud vesnice je mu ukradený, je to důsledek voleb. A s Lídou se smířit nechce, i když ho Zdeněk varuje, že je nebezpečí, že by Lída mohla chtít Romanovi pomoct. A přestěhuje se domů. Zdeněk nachytá doma cizího chlápka a vyhodí ho. Evelína přemlouvá Zdeňka, aby přemluvil ohledně elektrárny Lídu. Zdeněk to pochopí tak, že Lídě hrozí nebezpečí. Franta slíbí, že bude Lídě aspoň na blízku, kdyby jí hrozilo nebezpečí.

O seriálu Slunečná:


Hrají E. Burešová, B. Jánová, M. Lambora, L. Langmajer, E. Holubová, M. Kramár, D. Batulková, T. Brodská, P. Tomicová, D. Prachař, O. Pavelka a další. Režie J. Polišenský

92. díl oblíbeného pořadu Slunečná
můžete sledovat 30. 3. 2021 na Primě


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !