Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženyHrajte s námi SUDOKU online! - 3 obtížnosti i pro chytré ženy
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 15.04. 2021
Dnes má svátek Anastázie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Slunečná - 93. díl - Slovenská stopa

1. 04. 2021 | Televizní tipy
93. díl televizního seriálu Slunečná můžete sledovat 1. 4. 2021. Julie má strach o Štěpána, protože má deprese. Řeší to s jeho ošetřujícím lékařem, ale ten si myslí, že ej to následkem transplantace. Julie se snaží Štěpána rozveselit, ale jeho depresím nepřidává, že je doma dusno, protože se Lída s Frantou nebaví. Nakonec Štěpán Julii řekne něco, z čeho ona vyvodí, že by Štěpán mohl chtít spáchat sebevraždu.

Julie zalarmuje Zdeňka a ten svého kamaráda psychiatra. Ten pod záminkou, že jde vyšetřit Zdeňka promluví se Štěpánem a rozveselí ho. Štěpán pak připravuje pro rodiče večeři, aby si všechno vyříkali, ale Zdeněk přijde se zprávou, že Lída nepřijede. Štěpán opět upadne do deprese.

Slunečná - 93. díl - Slovenská stopaVilda varuje Lukáše, aby si dával pozor, protože se po něm sháněl starý Mrťka. Lukáš si totiž začal s jeho dcerou. Lukáš poslechne a jde si se s Vlastou rozejít. Mrťka si ho najde a dá mu nakládačku. Lukáš má zlomenou ruku. Vilda řeší, kdo za něho bude operovat. Sylva navrhne svého kamaráda Jirku Jonáše, který provede operaci za dohledu Lukáše. Lukáš je spokojený a Vilda mu nabídne místo. Sylva je za hvězdu.

Janek chce jet hledat Johna do Břeclavi, ale objeví se asitent Predraga. Zase je problém. Janek ho musí vyřešit a odjezd odsouvá. Aspoň má příležitost říct Týně o Predragovi. Druhý den Honzák zjistí, že John odjel až do Popradu. Přes paní Maxovou Janek zjistí, že tam kdysi žil Johnův otec. Je jasné, proč jel John zrovna tam.

Roman potřebuje, aby se vesnice postavila na jeho stranu proti Lídě. Začne jim plnit přání. A dost na tom finančně krvácí. Valentýna mu nabídne, že vesničany přemluví, ale musí jí dát další pozemky. Roman souhlasí.

O seriálu Slunečná:


Hrají E. Burešová, B. Jánová, M. Lambora, L. Langmajer, E. Holubová, M. Kramár, D. Batulková, T. Brodská, P. Tomicová, D. Prachař, O. Pavelka a další. Režie J. Polišenský

93. díl oblíbeného pořadu Slunečná
můžete sledovat 1. 4. 2021 na Primě


Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !