Zazimování begóniíZazimování begónií Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 05.12. 2021
Dnes má svátek Jitka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Štír - roční horoskop na rok 2018

1. 01. 2018 | Horoskopy

Štír (24. 10. - 22. 11.)


Milí Štíři, s nástupem nového roku 2018 si pravděpodobně zhluboka oddychnete. Rok 2017 byl pro vás náročný, museli jste usilovně pracovat a často jste byli tlačeni do situací, které vám vůbec nevyhovovali. Z vašeho života se pomalu vytrácelo nadšení a radost, možná jste si ani neuvědomovali, jak moc vás povinnosti a někteří lidé omezují. Tento rok zkvalitní váš život a prověří vaše vztahy. Snažte se využít poklidnější období k tomu, abyste se věnovali sami sobě a svým nejbližším. Plnění snů a přízeň osudu vás bude provázet po celý rok 2018!
 


Štír

- roční horoskop na rok 2018


Práce a kariéra

Štíři si v roce 2018 užijí dosyta úspěchů, které jim přinese jejich práce. Nepůjde to ale bez nadšení a elánu. Hned na začátku roku dostanete novou nabídku zaměstnání a je možné, že se budete bát, že to nezvládnete. Obavy ale nejsou na místě, zvládnete to skvěle a ještě si i výrazně finančně polepšíte. Dlouhodobá píle a vytrvalost vás přivede na vrchol vaší kariéry. Jen v pracovních vztazích to může trochu skřípat, nebudete se snadno podřizovat svým šéfům a budete v pokušení dělat si vše po svém. Stačí však uplatnit diplomatický takt a máte vyhráno. Pokud podnikáte, můžete se těšit na nové obchodní partnery, bude se vám dařit.

Znáte dobře svého partnera? Vyzkoušejte náš Partnerský horoskop


Peníze

Začátkem roku vám budou peníze chybět, koncem roku jste za dárky pro svoje nejbližší utratili mnohem více, než jste plánovali. Ale nepotrvá to dlouho a na jaře se vaše finanční situace výrazně zlepší. Pokud podnikáte, odvaha a podnikavost vám zajistí finanční úspěchy. Budete mít snahu zachraňovat z finančních potíží své přátele a peníze, které jim půjčíte, budete velice nesnadno získávat zpět. Buďte opatrní i při nabídkách investic do různých fondů, které slibují vysoké výdělky. Když už budete chtít investovat, požádejte o pomoc finančního odborníka.
 

Zdraví

Štíři by se měli naučit poslouchat své tělo a dávat mu přesně to, co potřebuje. Jen tak se vyhnou zbytečným zdravotním problémům. Na začátku roku budete mít oslabenou imunitu a může vás potrápit nachlazení či chřipka. Zvýšenou pozornost po celý rok věnujte zádům. Dlouhé a chladné podzimní dny, ve kterých ubývá světlo, ve vás budou vyvolávat pesimistickou náladu. Nezapomínejte, že pravidelná strava, pohyb a duševní pohoda je základem zdraví.

Láska a vztahy

Horoskop na rok 2018 vám předpovídá dynamický partnerský život. Budete mít hodně prostoru pro upevňování dlouhodobých vztahů, ale také vás vztahy mohou trochu potrápit. Rozhodnutí, která v průběhu roku uděláte, přímo určují, jestli bude váš vztah pokračovat i nadále, nebo ne. Zvláště měsíc duben bude obdobím překvapivých změn ve vztazích či názorech na ně. Na podzim vás čekají hádky a dohady s partnerem, ale na konci roku se vše vyřeší. Snažte se co nejvíce času trávit s rodinou a přáteli. Naučte se ovládat hněv a neztrácejte nervy u maličkostí. Nezadaní Štíři si dosyta užijí romantiky, žhavých flirtů a nezávazných seznámení. V období léta se objeví hned několik možných partnerů, pozor ale, abyste nepřebrali.
 

A na co si dát pozor v roce 2018?

Pozor si dejte na změnu, která vám zdánlivě přináší klid, pohodu a možná i finanční prospěch, ale vše není tak, jak to vypadá. V pozadí může být boj, nenávist a podvod.
 

Vaše motto pro rok 2018:

Neodkládejte věci na zítřek, váhavost a otálení vám ubírá sebevědomí a vzdaluje vás od vašeho cíle.


Štír - horoskop na rok 2018Horoskopy pro tento týden:

Váhy (23.9.-22.10.) 
Beran ( 21.3.- 20.4.)
Býk (21.4.-20.5.) 
Blíženci (21.5.-22.6.) 
Rak (23.6.-22.7.) 
Lev (23.7.-22.8.) 
Panna (23.8.-22.9.) 
Štír (23.10.-21.11) 
Střelec (22.11.-20.12.) 
Kozoroh (21.12.-20.1.) 
Vodnář (21.1.-19.2.) 
Ryby (20.2.-20.3.) 



Roční horoskop na rok 2018:

Roční horoskop na rok 2018 - Beran

Roční horoskop na rok 2018 - Býk

Roční horoskop na rok 2018 - Blíženci

Roční horoskop na rok 2018 - Rak

Roční horoskop na rok 2018 - Lev

Roční horoskop na rok 2018 - Panna

Roční horoskop na rok 2018 - Váhy

Roční horoskop na rok 2018 - Štír

Roční horoskop na rok 2018 - Střelec

Roční horoskop na rok 2018 - Kozoroh

Roční horoskop na rok 2018 - Vodnář

Roční horoskop na rok 2018 - Ryby


Autorka ročních horoskopů:

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 



Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip



NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !