Zazimování begóniíZazimování begónií Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 05.12. 2021
Dnes má svátek Jitka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Váhy - roční horoskop na rok 2018

1. 01. 2018 | Horoskopy

Váhy (23. 9. - 23. 10.)


Milé Váhy, rok 2017 byl pro vás poměrně úspěšným rokem. V roce 2018 mohou nastat určité problémy. Do vašeho života vstoupí překážky a náhlé zvraty, které ale nemusí být vždy jen k horšímu. Budete zkoušeni, jaký máte potenciál. Bude po vás vyžadováno plné nasazení a bude zapotřebí, abyste byli vytrvalí. V minulých letech jste měli málo času na vaše koníčky, přátele, rodinu i na sebe sama. Rok 2018 přinese změny, kdy si uvědomíte, jak jsou pro nás vaši blízcí důležití. Bude to vhodné období pro změnu zaměstnání či přestěhování se. Díky vaší víře ve spravedlnost a rovnost, schopnosti pomáhat druhým a optimismu najdete dostatek sil, abyste propluli rokem 2018 klidně a bezpečně!
 


Váhy

- roční horoskop na rok 2018


Práce a kariéra

V práci vás čeká období, kdy se budou střídat úspěchy a problémy. Hned na začátku roku vás ovládne pocit, že musíte změnit pracovní místo. Vše si dobře rozmyslete a nic neuspěchejte. Vhodný čas přehodnotit vaše pracovní postavení a kariéru nastane až v měsíci červnu. Předpověď na rok 2018 vám přináší varování, abyste „neusnuli na vavřínech“. Pokud chcete dosáhnout úspěchu, budete muset pracovat soustředěněji a svědomitěji než dřív. Pozor si dejte i na impulzivní jednání, přinese vám to jen konflikty. V tomto roce se budete těžko smiřovat jen s pouhým postavením zaměstnance, ale budete směřovat vzhůru. V souvislosti s tím budete uvažovat o zkvalitnění vašeho vzdělání. Poslední měsíce roku přejí novým začátkům, nastartování nových projektů a vlastní seberealizaci.

Znáte dobře svého partnera? Vyzkoušejte náš Partnerský horoskop


Peníze

Finančně se vám bude dařit lépe než v roce 2017. Očekávejte zvýšení prestiže a zlepšení finanční situace, čekají vás nečekané příjmy, mimořádné odměny nebo se dočkáte zvýšení platu. Možné je i dědictví. Snažte se, abyste nebyli odkázáni na cizí peníze, včetně bankovních půjček. Splácení závazků by vám mohlo působit vážné potíže. Buďte opatrní na investice, nenechte se přesvědčit do něčeho, k čemu již od počátku nemáte důvěru. Držte se zdravého selského rozumu.
 

Zdraví

Znamení Váhy symbolizuje soulad a harmonii, takže stres a život pod tlakem na vás působí silně destruktivně. Také dusná atmosféra v partnerském vztahu či konflikty v zaměstnání mají silnou spojitost s vaším zdravím. V roce 2018 vás potrápí bolesti zad, proto nezapomínejte na pravidelný pohyb. Nezanedbávejte preventivní prohlídky, dlouho odkládané návštěvy lékařů se nemusí vyplatit. Spoléhat na štěstí a na to, že vám nikdy nic nebylo, se příliš nevyplácí. Snažte se občas zastavit a rozmazlujte se, neboť každý, kdo hodně pracuje, by měl i hodně odpočívat. Jinak budete unavení, roztěkaní a podráždění.

Láska a vztahy

Rok 2018 přinese do vašeho milostného života spoustu změn. Díky vaší společenské povaze k sobě budete přitahovat spoustu nových přátel. Může se objevit někdo nový, ovšem mimo partnerské svazky nedopadnou dobře. Vztahy se otřesou v základech a vydrží pouze silné spojení. Pokud plánujete otěhotnět, tak únor je optimální měsíc na početí. Nezadané Váhy by měly zbystřit, na obzoru se objeví nová známost. Avšak nedělejte si seznam jeho nedostatků ještě předtím, než skutečně druhého poznáte. Nikdo přece není dokonalý.
 

A na co si dát pozor v roce 2018?

Dejte si pozor především na to, komu důvěřujete. Možná se vám bude zdát, že můžete důvěřovat všem lidem kolem vás, ale není tomu tak. Pamatuje na staré rčení: důvěřuj, ale prověřuj.
 

Vaše motto pro rok 2018:

Porážka vás může posílit stejně, jako vás oslabí výhra.


Váhy - horoskop na rok 2018Horoskopy pro tento týden:

Váhy (23.9.-22.10.) 
Beran ( 21.3.- 20.4.)
Býk (21.4.-20.5.) 
Blíženci (21.5.-22.6.) 
Rak (23.6.-22.7.) 
Lev (23.7.-22.8.) 
Panna (23.8.-22.9.) 
Štír (23.10.-21.11) 
Střelec (22.11.-20.12.) 
Kozoroh (21.12.-20.1.) 
Vodnář (21.1.-19.2.) 
Ryby (20.2.-20.3.) Roční horoskop na rok 2018:

Roční horoskop na rok 2018 - Beran

Roční horoskop na rok 2018 - Býk

Roční horoskop na rok 2018 - Blíženci

Roční horoskop na rok 2018 - Rak

Roční horoskop na rok 2018 - Lev

Roční horoskop na rok 2018 - Panna

Roční horoskop na rok 2018 - Váhy

Roční horoskop na rok 2018 - Štír

Roční horoskop na rok 2018 - Střelec

Roční horoskop na rok 2018 - Kozoroh

Roční horoskop na rok 2018 - Vodnář

Roční horoskop na rok 2018 - Ryby


Autorka ročních horoskopů:

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 
Dělená strava 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !