Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 21.10. 2021
Dnes má svátek Brigita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

SurGal Clinic – 10 let tradice, maximální péče i unikátního luxusu

4. 10. 2021 | Péče o tělo
-Komerční sdělení-

Dne 3. října 2011 navštívil Brno tehdejší president České republiky Václav Klaus.  V rámci návštěvy si také prohlédl soukromou nemocnici SurGal Clinic, která se v ten den znovu otevřela po rozsáhlé rekonstrukci.


Brněnská SurGal Clinic dnes patří k unikátním medicínským projektům, kterému se za těch 10 let své existence podařilo něco více než nevšedního. Spojení kvalitní lékařské péče s luxusními ubytovacími službami.

„Jsme rádi, že se nám naše filozofie daří a důkazy o tom, co jsme již jako první přinesly do české medicíny, jsou nemalé,“ shrnuje poměrně jednoduše desetiletí existence ředitelka kliniky SurGal JUDr. Jitka Kellnerová.

SurGal Clinic„Jako jediná nemocnice v České republice nabízíme kromě špičkové zdravotní péče i servis pětihvězdičkového hotelu formou služeb GRAND CLASS. Tedy ubytování v jednolůžkových pokojích s plným servisem, VIP transport a samozřejmě vysoce nadstandardní stravování…. A na spokojenosti našich klientů je vidět, že díky mnohaleté tradici má tento projekt v Česku své významné místo.“

Na začátku zrodu SurGal Clinic stál ambiciózní cíl — vytvořit v podmínkách České republiky kliniku, která svou kvalitou, přístupem a komplexností bude schopna konkurovat vyhlášeným privátním klinikám ve světě. Přerod nemocnice Delta v SurGal Clinic trval bezmála tři roky. Výsledek se dostavil v podobě kliniky, která disponuje komplexním zázemím, může se pyšnit exkluzivním prostředím a přístrojovým vybavením odpovídajícím 21. století. Veškerá péče je poskytována prvotřídními odborníky s mnohaletou praxí v oboru.

SurGal Clinic, jako jedna z prvních nemocnic v republice,

 již představila následující metody:


-       Operace kolene metodou Visionaire

-       Operace poškozené chrupavky metodou CaReS-1S

-       Operace výhřezu ploténky metodou DiscoGel

-       Operace formou 3D laparoskopie

-       Operace zbytnělé prostaty metodou REZUM

-       Operace diastázy miniinvazivně


Technologie REZUM je skutečnou spásou pro muže se zvětšenou prostatou. Je nejnovější a nejméně invazivní metodou léčby nezhoubného zbytnění prostaty spočívající v aplikaci sterilní vodní páry do prostatické žlázy. Výkon vede ke zmenšení přechodové zóny prostaty, zmírnění nežádoucích příznaků spojených s močením a zlepšení průtoku moči. A lze jej provádět ambulantně, samozřejmě na brněnské klinice SurGal!.
 

Diastáza
nás trápí i když třeba cvičíme a posilujeme. Protože břišní partie dostávají zabrat hlavně v těhotenství nebo při významných změnách váhy. Příčinou je diastáza, tedy rozestup břišních svalů. Naštěstí už existuje šetrná metoda k jejich odstranění! Zatímco starší metody byly doprovázeny ranami od pupku po mečovitý výběžek s jizvou na břiše o velikosti přibližně 15 až 20 centimetrů, dnes už existuje chirurgické miniinvazivní řešení diastázy, které zaručuje, že nenastanou komplikace spojené s otevřenou operací. A navíc tak dosáhneme i skvělého estetického výsledku. Na těle zůstává pouze 5 malých jizev pro vstup operačních nástrojů. Obrovskou výhodou je pak velmi krátká hospitalizace.

Diastáza


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Bankovky