Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 21.10. 2021
Dnes má svátek Brigita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

V říjnu startuje další ročník Sazka Olympijského víceboje, zapojte svoje děti

12. 10. 2021 | Výchova
-Komerční sdělení-

Sazka Olympijský víceboj je projekt Sazky a Českého olympijského výboru, který je dostupný pro všechny základní školy, které se mohou s dětmi jednoduše zapojit v hodinách tělesné výchovy. Pro první stupeň základní školy je doporučeno zapojení do Olympijského diplomu, kde není cílem soutěžit o nejlepší výkony.

Olympijský diplom najde u každého žáka jeho přednosti a dle toho mu doporučí sporty, pro které má talent. Analýza nemá za úkol najít jen šikovné sportovce, ale ukázat, že sport je tu pro každého. Pro druhý stupeň je pak vhodnější soutěžní Odznak všestrannosti. Záleží však na každém učiteli, který program si vybere anebo jestli se rozhodne děti zapojit do obou částí Sazka Olympijského víceboje.

V říjnu startuje další ročník Sazka Olympijského víceboje, zapojte svoje dětiProjekt plný zábavy


Na začátku září se konalo Republikové finále Odznaku všestrannosti, což je právě ta soutěžní část projektu. Na Atletickém stadionu VUT v Brně se v 73 družstvech sešlo 584 sportujících dětí. Finále již posedmé vyhráli žáci Základní školy Oskol Kroměříž, všichni účastníci si ale užili nespočet zážitků a podali skvělé sportovní výkony.

Výkony mladých sportovců ze základních škol z celé republiky sledovali i čeští olympionici. „Je to krásné pozorovat děti, jak se i přes problémy spojené s pandemií vrací ke sportu, a hlavně se jím baví,“ říká bronzová medailistka z Atlanty 1996 Šárka Kašpárková, která je i ambasadorkou projektu Sazka Olympijský víceboj.

Úspěšní olympionici motivující děti k pohybu


Republikové finále Odznaku všestrannosti zahájil bronzový medailista z her v Tokiu šermíř Alexander Choupenitch. Úspěšný fleretista byl následně v obklopení nadějných sportovců, jež se s hrdinou poslední olympiády vyfotili. „Mám rád atletiku, ale když jsem viděl Alexe šermovat, tak přemýšlím, že bych to taky zkusil,“ usmíval se malý Michal reprezentující Jihočeský kraj.

Generální ředitel Sazky Aleš Veselý
Patronem dvanáctého Republikové finále Odznaku všestrannosti Sazka olympijského víceboje pak byl Jan Kůrka. Od zlatého střelce z her v Mexiku 1968 dostal nejlepší tým stříbrné pamětní medaile od České mincovny, na nichž byl právě Kůrka vyobrazen. Spolu s Janem Kůrkou předával dětem pamětní medaile i Aleš Veselý, generální ředitel Sazky. Dále pak medailová lyžařka Šárka Strachová a medailová atletka Šárka Kašpárková.

Republikové finále je složeno z deseti disciplín, jež musejí týmy absolvovat ve dvou dnech. Jde například o běh na 1000 metrů, dribling s basketbalovým míčem, skok do dálky nebo hod kriketovým míčkem.
Sazka víceboj
Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
« Předchozí   1   2   3   4   5  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
4 byl asi top Smajlík.
Obrázek uživatelky
profil
Já také čtyři
Obrázek uživatelky
profil
4 kouskySmajlík
Obrázek uživatelky
profil
3 jeden jsem zvojtila
Obrázek uživatelky
profil
4Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Bankovky