Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 20.01. 2022
Dnes má svátek Ilona
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Roky po sametové revoluci – r.1995

Roky po sametové revoluci – r.1995
04. 05. 2020 Testy inteligence
Dnes se opět podíváme na další díl ze série testů o významných událostech v letech po sametové revoluci. Náš testík se tentokrát bude pojit s rokem 1995 – pojďte se spolu s námi za tímto rokem ohlédnout a připomenout si, co významného se událo a zapsalo se do naší historie. Hodně štěstí v testu! …více»

Vědomostní test – Titanic

Vědomostní test – Titanic
27. 04. 2020 Testy inteligence
Mnozí z nás možná zaznamenali, že v dubnu se mluvilo i o jiných věcech než o koronaviru. Například o výročí potopení Titanicu, v té době největšího parníku světa. Kdo by o něm nevěděl alespoň díky filmovému plátnu? Dnes si můžete vyzkoušet i další než filmové znalosti o Titanicu v našem testu. Hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Jeseníky

Vědomostní test - Jeseníky
20. 04. 2020 Testy inteligence
Jak je již v této době patrné, letní dovolené zřejmě budeme trávit v našich končinách, za hranice se letos asi nedostaneme. I u nás ale máme spoustu krásných míst – možná máte rádi hory a navštívíte právě Jeseníky, ať už dáte přednost přírodě, nebo třeba památkám a různým jiným turistickým cílům. V dnešním testu si můžete ověřit své znalosti a nebo se i něco nového dozvědět. …více»

Vědomostní test - po sametové revoluci – r.1994

Vědomostní test - po sametové revoluci – r.1994
13. 04. 2020 Testy inteligence
V našem dnešním testu se spolu s námi můžete opět ohlédnout za významnými událostmi v letech po sametové revoluci. Tentokrát si zavzpomínáme na události z roku 1994 a vy můžete zjistit, co si z tohoto roku pamatujete. Připomenete si tento rok s námi? Tak hodně štěstí! …více»

Vědomostní test - Po sametové revoluci – r.1993

Vědomostní test - Po sametové revoluci – r.1993
06. 04. 2020 Testy inteligence
Dnes se vracíme k dalšímu dílu ze série testů o významných událostech v porevolučních letech. Náš testík se tentokrát bude pojit s rokem 1993 – pojďte se s námi za tímto rokem ohlédnout a připomenout si, co významného se událo. Hodně štěstí v testu! …více»

Vědomostní test - Velikonoce

Vědomostní test - Velikonoce
30. 03. 2020 Testy inteligence
Za pár dní tu máme velikonoční svátky a i když letos poprvé budou jiné – poznamenané děním kolem pandemie koronaviru – neztrácejte optimismus a dobrou náladu. Připomenete si s námi ty pravé velikonoční zvyky a Velikonoce vůbec? Pojďte se odreagovat u našeho testu! …více»

Vědomostní test - Oko a náš zrak

Vědomostní test - Oko a náš zrak
23. 03. 2020 Testy inteligence
Zrak je jedním z našich nejdůležitějších smyslů. Oko je prostě nejen do duše okno (jak praví jedno známé přísloví), bez zraku si svůj život neumíme představit. Co všechno o oku a našem zraku víte? Pojďte si své znalosti ověřit v našem testu! …více»

Vědomostní test - Eva Pilarová

Vědomostní test - Eva Pilarová
16. 03. 2020 Testy inteligence
14. března přišla naše hudební scéna o jednu z nejvýraznějších zpěvaček 2. poloviny 20. století: zemřela Eva Pilarová. Není jistě třeba ji představovat. Pojďte si ji s námi nyní připomenout v dnešním testu. …více»

Vědomostní test - Co víte o koronaviru

Vědomostní test - Co víte o koronaviru
09. 03. 2020 Testy inteligence
Téměř celý svět trápí v posledních týdnech onemocnění, které už se dostalo i k nám. Nákaza koronavirem se stala nejvíce probíraným tématem a nemocných i mrtvých stále přibývá. Informací o této nemoci máme k dispozici dost, a tak bude dnešní test pro vás jistě jen malé opakování toho, co už sami víte a co je užitečné si připomenout. …více»

Vědomostní test - Bruce Willis

Vědomostní test - Bruce Willis
02. 03. 2020 Testy inteligence
V dnešním vědomostním testíku si přijdou na své milovníci amerického filmového herce (ale také zpěváka nebo producenta) Bruce Willise. Jeho hvězda září nejen v Hollywoodu už pěknou řádku let a i u nás má mnoho fanoušků. Pokud mezi ně patříte také, dnešní test pro vás bude jistě hračka! …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !