Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 30.09. 2023
Dnes má svátek Jeroným
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zdravé školní potřeby pro malé školáky nabízí Ovocňák

6. 09. 2023 | Zajímavosti
-Komerční sdělení-
Ovocňák

Ovocňák znáte nejspíš především jako výrobce ovocných šťáv a pyré, ale teď přichází s něčím zcela odlišným – nabízí zdravé doplňky do školních aktovek. Možná se ptáte, jakým způsobem to souvisí s ovocem. Koukněte sami.

Ovocňák sice nevyrábí tyto školní potřeby, ale spolupracuje s českou firmou R&B Mědílek, která je na výrobu těchto produktů specializovaná. Výsledkem jejich spolupráce jsou lahve a krabičky vyrobené ze zdravotně bezpečného materiálu, který je odolný a zároveň atraktivní pro děti.
Ovocňák
Zdravá lahevkrabička jsou vyráběné z vysoce kvalitního polypropylenu, který je běžně používán v lékařském prostředí. To znamená, že nemusíte mít strach z uvolňování nebezpečných látek, jaké často nacházíme v plastových produktech. Tyto školní potřeby jsou navíc nejen bezpečné, ale také odolné, což je velmi důležité, zvláště když jde o výbavu dětské aktovky.

A co je nejdůležitější - děti je budou chtít do školy nosit. Jsou barevné a hravé, zkrátka vytvořené pro jejich oko. A navíc je možné krabičky personalizovat. Můžete si do nich vložit fotografii, obrázek nebo jednoduše jméno vašeho školáka. A pokud by se něco pokazilo, není problém – nabídka zahrnuje i náhradní díly. Oprava je přeci ekologičtější než nakupování nových věcí!

Zajímá vás, proč se Ovocňák vůbec rozhodl tuto výbavu nabízet? 


OvocňákJeho moštypyré plátky do těchto krabiček a lahví totiž padnou jako ulité. Navíc je Zdravá lahev skvělý způsob, jak šetřit nejen obaly, ale i peněženku a vést ke stejnému uvažování své děti. Zdravé lahve totiž můžete plnit z Ovocňákových bag-in-boxů o objemech tři a pět litrů. Tato velká balení moštů jsou ekonočtější a ekologičtější variantou dobře známých jednoporcových Ovocňákových kapsiček. Jsou opatřené ventilem, díky kterému jednak vydrží v pokojové teplotě otevřené několik týdnů a druhak si díky němu mohou mošt načepovat sami děti a nemusí manipulovat s těžkými krabicemi. Asi všichni přeci rodiče znají to pověstné “já sám”. Ovocňák to dětem rád dopřeje, a mohou se tak každý den podílet na přípravě vlastní svačiny.

Tří- a pětlitrové boxy obsahují různé druhy ovocných a zeleninových šťáv, které jsou vyrobené z českého a slovenského ovoce a díky šetrnému zpracování si zachovávají přírodní vitamíny jako všechny ostatní lahůdky od Ovocňáku.

Takže představte si, vaše dítě bude mít ve školní aktovce nejen vše potřebné pro výuku, ale také zdravé občerstvení. Je to skvělý způsob, jak podpořit zdravý životní styl od samého začátku školního roku. Tyto zdravé školní potřeby, konkrétně Zdravou lahev a Zdravou krabičku, můžete zakoupit na stránkách Ovocňáku.
Ovocňák
Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Zdravé školní potřeby pro malé školáky nabízí Ovocňák:

Zdravé školní potřeby pro malé školáky nabízí Ovocňák
Zdravé školní potřeby pro malé školáky nabízí Ovocňák
Zdravé školní potřeby pro malé školáky nabízí Ovocňák
Zdravé školní potřeby pro malé školáky nabízí Ovocňák
Zdravé školní potřeby pro malé školáky nabízí Ovocňák
Zdravé školní potřeby pro malé školáky nabízí Ovocňák
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !