Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 20.01. 2022
Dnes má svátek Ilona
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zdraví

Letní tipy – odstranění tuku

Letní tipy – odstranění tuku
9. 08. 2009 Péče o tělo
Opět jste se na pláži zahalovala do dlouhé sukně či alespoň lehkého paera? Vzpomněla jste si na své novoroční předsevzetí, že konečně zhubnete do plavek, což se vám však nepodařilo splnit.  …více»

Nohy jako pírko

Nohy jako pírko
9. 08. 2009 Nemoci
Odstranit celulitidu, ulevit oteklým nohám, zrychlit odbourávání škodlivin a toxických látek, zabránit vzniku křečových žil. To vše dokáže lymfodrenáž. Tato metoda je přirozená a lékařsky zdůvodněná.  …více»

Nebezpečí skryté ve vodě

Nebezpečí skryté ve vodě
9. 08. 2009 Nemoci
Hepatitida je označení pro zánětlivé onemocnění jater. Může být způsobena různými typy virů. Podle viru, který tělo napadl, se rozlišují hepatitidy A, B, C, D a E. Hepatitidou se můžeme nakazit snadno …více»

Za potíže s usínáním může i nedostatek tmy

Za potíže s usínáním může i nedostatek tmy
9. 08. 2009 Péče o tělo
Večer dobře usínat a ráno se probouzet odpočatí a svěží. Pro někoho každodenní skutečnost, pro jiného nedostižný sen. Patříte do té druhé skupiny? Zamyslete se, máte pro odpočinek optimální podmínky? …více»

Multivitaminy mohou zpomalit biologické stárnutí

Multivitaminy mohou zpomalit biologické stárnutí
8. 08. 2009 Péče o tělo
Buňky uživatelů multivitaminových preparátů mohou být biologicky mladší než buňky lidí, kteří multivitaminy neužívají. S tímto zjištěním přišli výzkumníci pod vedením Dr. Chena z National Institute. …více»
 

Autismus může způsobit i borrelióza

Autismus může způsobit i borrelióza
8. 08. 2009 Nemoci
Lymeská borrelióza může hrát určitou roli při vzniku autismu. Uvádí to odborná studie, která se objevila v časopise Medical Hypothesis. Tým pěti praktických lékařů podrobně zkoumal tato dvě onemocnění …více»

Lezení zdarma pro děti s rodiči

Lezení zdarma pro děti s rodiči
7. 08. 2009 Fitness
„V Drážďanské 106 - lezem o sto šest“, tak takové motto vlastní lezecké a zábavné centrum YMCA v Ústí nad Labem, kde během prázdnin probíhá akce Lezení zdarma pro děti s rodiči. …více»

Období ženy před menstruací

Období ženy před menstruací
7. 08. 2009 Péče o tělo
Premenstruační syndrom je označení období před menstruací a problémy s tím spojené. Vyznačuje se nezvladatelnými změnami nálady, nesnesitelnými depresemi, napětím a také nespavostí.  …více»

Krásky na paraglidu a v objetí Bílých Tygrů

Krásky na paraglidu a v objetí Bílých Tygrů
6. 08. 2009 Fitness
Netradičně – taneční exhibicí hokejistů s třinácti krásnými sportovkyněmi – vyvrcholilo druhé soustředění finalistek soutěže Corny Linea Miss Aerobik ČR 2009. Soutěžící si během tří dnů sáhly na dno. …více»

Pití kokakoly zvyšuje riziko osteoporózy

Pití kokakoly zvyšuje riziko osteoporózy
6. 08. 2009 Nemoci
Orosená sklenice s kokakolou, ledem a plátem citronu. Pro mnohé z nás neodolatelná pochutina hlavně v parném létě. Ukazuje se ale, že tato lahůdka může být vážným faktorem při vzniku osteoporózy. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !