Interview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstímInterview k nové knize Karel Gott: Má cesta za štěstím Vodnář - roční horoskop na rok 2022Vodnář - roční horoskop na rok 2022 Jarní prázdniny 2022 - termínyJarní prázdniny 2022 - termíny Velký roční horoskop na rok 2022Velký roční horoskop na rok 2022
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 20.01. 2022
Dnes má svátek Ilona
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zdraví

Léto, slunce a zmrzlina

Léto, slunce a zmrzlina
1. 05. 2009 Diety
Jak to vlastně začalo... Chladivá pochoutka má dlouhou historii, i když dnes stěží někdo přesně doloží, které mlsné jazýčky si na zmrzlině poprvé pochutnávaly.  …více»

Neubližujte svému srdci

 Neubližujte svému srdci
1. 05. 2009 Péče o tělo
Čas od času se v médiích objevují zprávy o náhlých srdečních příhodách při sportu. Jak se tedy hýbat a cvičit, aby sport byl cestou ke zdraví, a ne k infarktu? A existují vysloveně nebezpečné sporty? …více»

Deset tipů pro sezónní alergiky

Deset tipů pro sezónní alergiky
1. 05. 2009 Nemoci
Co se vám vybaví, když se řekne jaro? Pokud je to třeba probouzející se příroda, šimravé sluneční paprsky a rozkvetlé stromy a květiny, pak zřejmě patříte mezi šťastnější část lidstva …více»

Ostropestřec zabírá u cirhózy i žloutenky

Ostropestřec zabírá u cirhózy i žloutenky
30. 04. 2009 Nemoci
Na nemocná játra nezabírají jen klasické léky. Jejich funkci lze podpořit i rostlinami.Jedním takovým pomocníkem je i ostropestřec mariánský. Ostropestřec mariánský botanickým názvem Silybum marianum …více»

Na chloupky s laserem

Na chloupky s laserem
29. 04. 2009 Péče o tělo
Laserovou depilaci lze provádět na všech partiích těla, včetně intimních partií za předpokladu, že splňují podmínky pro úspěšnou depilaci (v cibulce chloupku musí být přítomen pigment) a která jsou  …více»
 

Poradenství BE BEAUTY - móda, dietologie a stravování

Poradenství BE BEAUTY - móda, dietologie a stravování
29. 04. 2009 Krása
Posledním tématem „Poradenství a stánku BE BEAUTY“ v Olympii Teplice, které probíhalo 11.-12. dubna, bylo téma: Móda, dietologie a stravování. …více»

CORDEUS: Integrační uzdravování, léčba, relaxace a odpočinek

CORDEUS: Integrační uzdravování, léčba, relaxace a odpočinek
28. 04. 2009 Péče o tělo
Zveme Vás do unikátního Centra trvalého zdraví Cordeus v Praze 6, které se zabývá oblastmi a tématy souvisejícími s udržením trvalého zdraví člověka. Centrum se zaměřuje na integrační postupy  …více»

Předsevzetí ... už zase!

Předsevzetí ... už zase!
28. 04. 2009 Péče o tělo
Nový rok s sebou přinesl třeskuté mrazy, mě však hřály moje veliké nekonečné plány! … to už všechno odvál ten nejsilnější vítr během pár měsíců. Je tu jaro, a tak i zamyšlení, a taky jarní očista …více»

Co napomáhá hubnutí?

Co napomáhá hubnutí?
27. 04. 2009 Diety
Zelený čaj je bohatý na vitamíny a živiny, které mají příznivý vliv na zdraví člověka. Z vědeckých poznatků vyplývá, že pravidelná konzumace přiměřeného množství zeleného čaje má velmi prospěšné  …více»

CESTA ke štíhlé postavě

CESTA ke štíhlé postavě
27. 04. 2009 Diety
Taky se cítíte někdy vyčerpáni a unaveni při sebemenší námaze? Nejste spokojeni se svou postavou? Všechny pokusy zhubnout se ukázaly jako neúspěšné? Děláte něco špatně a nemůžete přijít na to, kde je …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !