Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 20.09. 2018
Dnes má svátek Oleg
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

10-denní DETOX na vyrovnání hladiny cukru v krvi

27. 02. 2015 | Knižní tipy
Název knihy: 10-denní DETOX
Podtitul: vyrovnání hladiny cukru v krvi
Autor: Mark Hyman
Nakladatelství: Noxi
Datum vydání: 12.1. 2015
Počet stran: 376
Formát: 125x200 mm
Cena: 359 Kč

Po New York Times bestselleru The Blood Sugar Solution přichází doktor Hyman s revolučním plánem, který změní váš život, váš zdravotní stav, vaši postavu i vaše myšlení. Klíčem k hubnutí a udržení si váhy je inzulín. 10-denní detox přináší návod jak snížit inzulín v těle a trvale zhubnout.
Dr. Hyman vysvětluje jak:


10-denní DETOX na vyrovnání hladiny cukru v krvi o aktivovat svojí přirozenost ke spalování tuků – zejména v oblasti břicha; zbavit tělo zánětů;
o aktivovat svojí přirozenost ke spalování tuků – zejména v oblasti břicha;
o zbavit tělo zánětů;
o překonat svoje „tlusté“ geny;
o nakopnout svůj trávicí systém;
o získat kontrolu nad svým apetitem;
o snížit stres u hubnutí.

S praktickými rádci jako jsou jídelníčky, recepty a nákupní seznamy, ale i návody krok za krokem jak žít zdravě, cvičit, jak se léčit, získá každý člověk vytoužené a zdravé tělo. 10-denní detox založený na cukru v krvi je nejrychlejší způsob jak zhubnout, předcházet nemocem a cítit se co nejlépe to jde.


Ukázka 10-denní DETOX na vyrovnání hladiny cukru v krvi:


Pokud máte kila navíc, je docela pravděpodobné, že jste závislí na jídle. Ale pozor, já vám to nevyčítám. Nejste nenasytní ani nemáte slabou vůli, není v tom žádná z obvyklých výčitek, kterými se ve vztahu k jídlu můžete zahrnovat. To se jen vaše hormony, chuťové buňky a chemické látky v mozku ocitly v područí potravinářského průmyslu. Nemyslím to jako metaforu, nýbrž jako biologický fakt. Jste lapení v pasti – závisláci na jedné z nejhorších a nejzabijáčtějších drog na světě: na cukru a čemkoli, co se ve vašem těle v cukr mění. Proto vás teď čeká detox. Trilionový potravinářský průmysl je největším drogovým dealerem a je zodpovědný za desítky milionů úmrtí každý rok a vyhazování trilionů dolarů globální ekonomie, protože vede ke ztrátě lidského i přírodního bohatství.

Uvědomuji si, že to zní extrémně a přehnaně, ale chvilku to se mnou vydržte. Jakmile pochopíte, jaké síly hrají v závislosti na jídle svou roli, už nikdy nebudete na kolu, limonády, sušenky a dortíky pohlížet stejně. Musíme svou závislost veřejně přiznat, postavit se jí a zaútočit na ni zpříma, jako jednotlivci i jako společnost. Potřebujeme účinné řešení, které zasáhne do hloubky toho, co se nám nabízí v supermarketech, restauracích, školách a na pracovištích. Řešení, které zasáhne kořeny v zemědělství, potravinářském marketingu, dietních doporučeních i v tom, jak se lékaři učí diagnostikovat a léčit pacienty. Ale ze všeho nejdřív musíme získat zpátky svoje zdraví. A já jsem tu proto, abych vám s tím pomohl.


Tuto knihu 10-denní DETOX na vyrovnání hladiny cukru v krvi koupíte v knihkupectví a na internetových stránkách Bux.cz.

Vendula Vrablová
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !