Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.10. 2018
Dnes má svátek Sabina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

2. benefiční koncert Srdce srdci 2010 již 25. září

7. 09. 2010 | Kultura

Dovolte, abychom Vás co nejsrdečněji přivítali na 2. ročníku benefičního koncertu „Srdce srdci“. srdci“  2010, který se koná v sobotu 25. září 2010 od 19.00 v Kulturním domě Crystal v České Lípě.


Něco málo z historie koncertu….


První ročník koncertu „Srdce srdci“ se konal až v dalekém Českém Těšíně v roce 2006, jehož výtěžek putoval pro diecézní organizaci „Charitas“. Ač to byl tehdy 1. ročník, sál kulturního domu v Českém Těšíně byl zcela vyprodán a koncert zaznamenal neobvyklý ohlas a to právě především svou neobvyklou formou.


plakatUž tehdy se nejednalo o klasický koncert zpěváků, ale celá akce je koncipována jako klasická kavárna, kam přicházejí postupně hosté – zpěváci a zasedají ke kavárenským stolkům na pódiu a jsou tázáni moderátory večera – Slávek Boura a Markéta Mayerová, kteří už léta předvádějí svou pohotovost a vtipnost na již legendárním koncertě Noc s hvězdami na hradě Houska.


Takže diváci mají možnost slyšet účinkující interprety nejen zpívat, ale dozvědí se spoustu věcí, o kterých třeba ani nikdy nic nevěděli.
Diváky chceme také aktivně zapojit do tohoto koncertu tím, že v druhé půlce programu je moderátoři vyzvou k tomu, aby napsali dotazy na své oblíbence a interpreti na tyto dotazy budou postupně odpovídat.


Pro diváky, jak už je u nás zvykem, chystáme opět malé překvapení v podobě jednoho z hostů. Výtěžek z koncertu bude předán ten večer přímo do rukou Mateřského centra Pumpkin.


A na koho se z letošních účinkujících mohou diváci těšit?


Na tyto účinkující: ZORA JANDOVÁ, MARTIN MAXA, KAMELIE, MARTIN FRANCE, MARTINA BALOGOVÁ a ONDŘEJ RUML. MODERUJÍ SLÁVEK BOURA A MARKÉTA MAYEROVÁ.


2. benefičním koncert „Srdce srdci“  2010 se koná 25. září 2010


Zdroj: Martin France.cz


Vendi V.
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
fajn, že sa také koncerty organizujú
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Bankovky