Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 26.09. 2018
Dnes má svátek Andrea
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

7 způsobů, jak se vyrovnat s rozchodem

10. 07. 2014 | Vztahy
-Komerční sdělení-

Těšit se na každé setkání, milovat každý společný okamžik, líbat se vášnivě jako nikdy předtím, fungovat v posteli jako propojený organismus – o tom by měl vztah být. Pokud cítíte, že s partnerem tyhle věci přestáváte prožívat, čtěte!

Dva lidé v každém dlouhodobém vztahu dříve či později budou řešit situaci, kdy začnou společné soužití zpochybňovat. Některé ohně hoří velkým plamenem a jsou navždy – tihle každou krizi ustojí. Jenže některé jiskry prostě vyhasnou. A láska je ten nejsilnější oheň, který byste v sobě měli udržovat, ten vás totiž žene dopředu a dělá vás lepšími. Pokud se ve vztahu necítíte dobře, vážně zauvažujte nad rozchodem, který může být vysvobozením pro obě strany.
Jak se vyrovnat s rozchodem

Až se s partnerem zase příště pohádáte, nejednejte impulzivně, poradíme vám, jak se na rozchod připravit a jak se s ním následně vyrovnat.

1. Náročný rozchod je důležitým milníkem ve vašem životě, kterým vám pomůže mnoho věcí si o sobě uvědomit. Nezůstávejte v minulosti, nikoho (ani sebe) neobviňujte.

2. Berte rozchod jako odrazový můstek, přijměte jej jako výzvu do nového začátku, nelitujte se.

3. I bolestivá zkušenost je dobrá lekce do života. Neschovávejte se před bolestí pomocí alkoholu, televize nebo nakupování – tyto praktiky vám nikdy klid nepřinesou.

Osobní kouč - jak se vyrovnat s rozchodem4. Uvědomte si, že rozchod vám pomůže postavit se na začátek vašeho nového života – života podle vašich představ.

5. Pokud máte pocit, že rozchod s partnerem nedokážete absolutně přežít, pak vás musíme vyvést z omylu. Přežijete ho a vyjdete s něj ještě silnější než kdy dřív. Máte před sebou novou budoucnost, proto nelitujte toho, co bylo a těšte se na to, co bude.

6. Otevřete svou mysl. Když se uzavřené do své truchlivé schránky, nikdy nic nového neprožijete. Svět je plný příležitostí a pro jedno kvítí slunce nesvítí.

7. Vyzkoušejte pomoc od osobního kouče, který vás na vaší nové cestě nasměruje tím správným směrem a ukáže vám vaše nové možnosti.


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
« Předchozí   1   2  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
Hezký a pravdivý článek, kdo nezažil, nevěří.
Obrázek uživatelky
profil
Pěkně napsaný. Jen kouče bych si tedy vybírala podle toho, co si sám prošel v osobním životě a né podle komerční nabídky. Uhlazenej kouč na mě působí jen tak, že si to dobře zaplatil, né že prošel dobrým výcvikem Smajlík.
Obrázek uživatelky
profil
záleží na partnerech jak se k čemu postaví ale je jednoduché vše vzdát proto bojuji o to aby bylo vše lepší
Obrázek uživatelky
profil
každý má na tyto citlivé témata jiný názor ,skutek je pak jinačí.Kdo nepoznal,tak nevíSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
zatím jsem toto téma řešit nemusela,i když krize byly,jsme spolu již 20 let-ale hezky napsané rady,ale přímá zkušenost je asi jiná a rady v tu chvíli k ničemu,člověk cítí jen bolest,smutek,vtek.....chce to podle mě spoustu času
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles