Ve Slunečné se objeví dcera Martina Zounara – ClaudiaVe Slunečné se objeví dcera Martina Zounara – Claudia Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020Školní rok a školní prázdniny v roce 2019/2020
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 04.04. 2020
Dnes má svátek Ivana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Bude svatba!

15. 03. 2020 | Vaše příběhy

Táhlo mi pomalu na 18 let, měla jsem přítele, chodila na střední školu a svět se zdál být v pořádku. Až do doby, kdy jsem najednou začala pociťovat, že přítel nebude ten pravý pro život. Nebyl. Viděla jsem na něm čím dál více chyb, a nakonec to dopadlo tak jak muselo, a já se ním rozešla.

Život plynul dál a netrvalo dlouho a já se seznámila s Jirkou. Jirka byl úplně obyčejný, normální kluk a já moc nechápala, co na něm ostatní vidí. Jenže stačilo přidat se do přátel na Facebooku, pár přátelských schůzek a já jeho kouzlu osobnosti pomalu podléhala.  A najednou se z nás stal pár. Plánovali jsme společné výlety, prázdniny, budoucnost. Až do osudného dne.

 

„Víš, už to nemá cenu,“ slyšela jsem z Jirkových úst.

„Jak nemá cenu?“ nechápala jsem.

„Našel jsem si někoho jiného,“ odzbrojil mě Jirka.

„Tak hodně štěstí.“ Na více jsem se nezmohla a se slzami v očích odešla.

 

Jirka se odstěhoval z města a já po čase nastoupila na vysokou školu. Roky utíkaly, já pomalu končila vysokou, ale na Jirku ne a ne zapomenout. Často jsem si představovala, jaké to asi bude, až se za pár let potkáme, starší, možná už se svými rodinami.

 

Ale osud tomu chtěl jinak a Jirka se přestěhoval zpátky do města, našel si práci a po více jak 2 letech mě kontaktoval přes Facebook (až po čase jsem se dozvěděla, že byl celý čas v kontaktu s mojí sestrou, a zjišťoval, jak žiju a co dělám, takže ani on nemohl na mě zapomenout!). Když zablikalo facebookové okénko s jeho jménem a zprávou, srdce se mi rozbušilo více než by mělo. Pár písmenek opět stačilo k tomu, abychom v tom zase oba lítali. Oba jsme v tu chvíli byli bez partnerů (i když během těch let k pár pokusům došlo, ale nikdy to nebylo ono). Opět stačilo pár schůzek, a my se po více jak 2 letech k sobě vrátili.

Já odpromovala, našla jsem si práci, přestěhovali jsme se do společného bytu. Už to bude více jak 4 roky, co jsme spolu a rok od chvíle, kdy Jirka na dovolené poklekl s prstýnkem v ruce a se slovy:

„Vezmeš si mě?“

A teď už máme jen pár měsíců do svatby.

Díky, Facebooku. Bez tebe bychom se jeden druhému ztratili.


Martan1 - čtenářka
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Moc gratuluji... Já se své vlastní svatby snad ani nedockám Smajlík
My jsme zůstali jen u těch zásnub....prozatím Smajlík
Ale neztrácím naději, že se nám, pro jednou, vyhnou veškeré patálie, které nám to do teď komlikovali lSmajlík
Mnoho štěstí Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Blahopřeji..
Obrázek uživatelky
profil
Hodně štěstí
Obrázek uživatelky
profil
Tak at vám to klape,hodně štěstíSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles